Už víte, co letos darovat k vánocům?

magazinzeny.cz

Rok se nám zase otočil kolem dokola a Vánoce se kvapem blíží. Než se nadějeme, bude tu Štědrý den. Abychom ale nezaspali dobu a nemuseli zase stresovat, že nemáme nakoupené žádné dárky, mohli bychom to letos vzít s malým předstihem a začít je vybírat už nyní. Zkusíme si představit pár tipů na super dárky za málo peněz pro vaši kamarádku, maminku, sestru nebo kolegyni.

Máte-li s dotyčnou dobrý vztah založený na přátelském porozumění a umíte se spolu dobře bavit, máte společný smysl pro humor a sdílíte vtípky, pak jí můžete koupit něco, za co vás dost možná zabije. Jak vám zní kuchyňská zástěra s vtipným obrázkem – třeba cudné zdravotní sestry? Pokud má partnera, možná to bude taky trochu dárek pro něj. Podobných vtipných zástěr se prodává celá řada a mají různé motivy, takže si stačí vybrat ten, který na ni nejvíce sedí.

Radost jí ale může udělat třeba portrét na zakázku. Stačí strčit kreslíři fotku dotyčné osoby a vykouzlí vám její podobu v poměrně věrohodném zobrazení. Svůj vlastní nakreslený portrét nemá v dnešní době mnoho lidí. S nástupem fotografie jim více méně odzvonilo, což je důvod, proč bude tento dárek jistě ceněný.

Jestli máte kolem sebe z práce unavené kamarádky nebo rodinné příslušnice, zkuste jim věnovat letos pod stromeček malý masážní přístroj. Budou si ho moci vzít kamkoli s sebou anebo ho používat doma. Je výkonný a napájí se z tužkových baterií. Uleví třeba od bolestí zad a šíje, křečí nebo jiných ztuhlých svalů.

Pro dámy je toho k dispozici opravdu hodně, ať už zabrousíte do tradičních odvětví jako je drogerie nebo móda, či zvolíte něco méně tradičního, jako je popsáno v tipech výše. Stačí se zaměřit na osobnost toho, komu kupujete a mělo by se vybírat poměrně snadno.

Placení reklamní článek