V čem vyrazit na první rande

magazinzeny.cz

Pozval vás sympatický muž na rande? V tom případě se ukázal jeden velký otazník, který je třeba co nejdříve vyřešit – co na sebe? Spousta žen, které se na první rande chystaly, vám potvrdí, že z toho měly mnohem větší obavy, než to ve skutečnosti bylo. Základní rady ohledně oblečení vám povíme v následujících řádcích.

Zaujmout
Pokud se chystáte na rande s mužem, kterého již nějakou dobu znáte, budete mít skvělou příležitost k tomu ho zaujmout. Pokud vás již mnohokrát viděl, na váš vzhled si již zvykl. Zkuste ho tedy okouzlit něčím novým. Něčím, na co není zvyklý. Pokud máte rande s cizím mužem, zkuste zkrátka vypadat k světu. Měla byste vypadat sexy, ne však levně. To je častý problém žen, které se chystají na rande. Se snahou vypadat co nejlépe a nejsvůdněji sáhnout po co možná nejkratší sukni a největším dekoltu. To ale není správně! Muž by o vás měl bojovat a na prvním rande by měl zjistit, že nedáte každému, že jste cenné zboží, kterého by si měl vážit.

Jemné líčení
Důležitou roli hraje také líčení. Zkuste zvýraznit partie, které vám bývají často pozitivně hodnoceny a o kterých si myslíte, že jsou vaší předností. Pokud máte například křivé zuby, za to však nádherné oči, udělejte vše pro to, aby vaše oči byly opravdu výrazné a partnera sváděly k tomu, dívat se vám do očí, nikoliv na ústa. S líčením to ale nepřehánějte, nechcete přece vypadat jako Marfuša.

Šaty
Záleží na to, s kým a kam se na rande chystáte jít. Pokud chcete udělat tuto událost slavnostnější, vezměte si na sebe šaty. Doporučujeme spíše obyčejnější šaty, protože může nastat problém, kdy se partner začne stydět sám za sebe, ale to přeci nechcete. Pokud přijdete jako princezna a on bude mít obyčejné oblečení, bude se cítit zahanbeně. Na to pozor, jiné oblečení volte pro rande se spolužákem, jiné s majitelem velké firmy.

Nadechnout se a vyrazit na vaše první rande. Jakmile již budete s vaším objektem sedět na nějakém místě a vášnivě debatovat, strach brzy odpadne. Myslete na to, že je důležité zaujmout, s výrazností to ale nepřehnat, aby se ze sexy nestalo levností.