V čem vyrazit na vánoční večírek

magazinzeny.cz

V období Vánoc se to nejrůznějšími vánočními večírky jenom hemží. Vyrazit do společnosti tak není pro ženu nic jednoduchého, nesmí se totiž ztrapnit a musí vypadat lépe než ostatní přítomné ženy. To platí dvojnásob v případě, jde-li na firemní večírek nebo vánoční sraz starých známých. Pokud chcete vypadat na vánočním večírku k světu, tento článek je určen právě pro vás.

Podle situace
Nejprve je nutné říci, že nelze jednoznačně napsat, co si na sebe máte vzít. Kromě toho, že každému sluší něco jiného, je třeba také přihlédnout ke druhu akce, na kterou se chystáte. Věříme, že s tímto si poradíte sami a dokážete odhadnout, co se pro jakou akci hodí. Je jasné, že silvestrovský večírek s přáteli vyžaduje jiný outfit než večírek firemní.

Dlouhé šaty
Pokud chcete na vánočním večírku zaujmout, sáhněte po šatech. Volte raději dlouhé a vyberte takovou barvu, která opět odpovídá situaci. Ideální jsou tmavší odstíny. Naopak na vánoční večírky se nehodí kalhoty a džíny. S těmi ve společnosti příliš nezabodujete.

Kabelka
Pokud jste zvyklí všude možně chodit s velkou kabelkou, do které se vejde vše a zdá se výt bezedná, zatlačte slzu a nechte ji doma. Naopak si vezměte tu nejmenší kabelku, kterou doma máte, a dejte do ní jen to nejnutnější. Doklady, peníze, základní líčení. Nic víc na vánočním večírku nepotřebujete. Nejdete na nákupy ale do společnosti!

Doplňky
Pokud chcete opravdu zaujmout, samotné šaty nemusí stačit. Nebojte se doplňků a slaďte se s šaty. Decentní náušnice, náhrdelník, hodiny. Fantazie se meze nekladou a na vánočním večírku můžete být i trochu bláznivá, nemusíte se tak bát vzít si náušnice se sobem nebo Santovu čepici. Opět ale záleží na typu vánočního večírku.

A jedna rada na závěr – po celou dobu večírku nepřemýšlejte nad tím, jestli vypadáte lépe než ostatní, zkuste si jej opravdu užít. Po pár skleničkách víno či šampaňského budou stejně vypadat všichni stejně. Vyhněte se takému oblečení a líčení, které by vás znevažovalo. Ano, křiklavá rtěnka, krátká minisukně a velký dekolt opravdu zaujme, hodí se to však na jiná místa.