Víte, jak se správně starat o bazén?

magazinzeny.cz

Užívat si léto u rodinného bazénu je sen každého z nás. Rozhodli jste se proměnit tento sen ve skutečnost? A víte, jak se správně starat o bazén? Je jasné, že kromě investice do samotného bazénu budete muset vynaložit finance také na bazénové příslušenství. Ke každému bazénu ihned přikupte podložku pod bazén (v případě, že volíte nadzemní typ bazénu) a také krycí plachtu (nejlépe s funkcí ohřívaní vody). Krycí plachta bude vodu nejen udržovat teplou, ale také zabrání možnému znečištění v důsledku napadání listí či hmyzu. Údržba vody je asi tím největším úkolem, který vás čeká. Pravidelně musíte dno a stěny bazénu zbavovat nečistot, ideálně za pomoci bazénového vysavače. Velkou roli hraje také kvalitní bazénová filtrace. Velmi podstatné je také používání bazénové chemie.

Co si představit pod názvem bazénová chemie? Jedná se zejména o přípravky na údržbu správné hodnoty pH a chlóru. Obě tyto hodnoty jsou velmi důležité proto, aby se voda udržovala dezinfikovaná a aby se v ní netvořily řasy. Dále se do bazénové chemie řadí přípravky pro projasnění vody a přípravky usnadňující čištění vody. Velká část těchto přípravků je vyrobena na bázi chlóru. Jestliže patříte mezi osoby citlivé vůči této látce, můžete si zakoupit přípravky pro bezchlórovou úpravu vody. Bezchlórová úprava vody je stejně účinná jako tak s chlórem, ale není tak dráždivá. Je tak velmi vhodná pro osoby s citlivější pletí a kožními problémy.

Nevíte, kde můžete přípravky pro bezchlórovou úpravu vody zakoupit? Snadno je objednáte například na webu http://www.bazeny.cz/. Bazény i bazénové příslušenství je v tomto internetovém obchodě přehledně uspořádáno. Vždy tak rychle najdete přesně to, co hledáte. V současné době zde navíc nakoupíte se skvělou letní slevou. Nakupte z pohodlí svého domova kvalitní příslušenství za skvělé ceny! S kompletním bazénovým příslušenstvím bude péče o váš bazén zábava.

Placený reklamní článek