Vše o lásce 2/2

magazinzeny.cz

Nevěra nemusí být problém

Celá řada lidí uvádí, že stále miluje a dokáže i nadále milovat někoho, kdo byl nevěrný. Samozřejmě i zde záleží na tom, zda to byla jedna nevěra, a to jenom výjimečná, nebo se jednalo o soustavné podvádění s celou řadou partnerů, nebo s celou řadou partnerek.

Romantika chybí

Když se máme podívat na vše o lásce, nesmíme zapomenout na romantiku. Dnes platí, že zhruba polovina dotázaných lidí říká, že jejich partner žádný romantik není a že mnohým lidem daná romantika ve vztahu chybí. Dokážou se však s touto situací celkem dobře a bez problémů vyrovnat.

Miluji tě nemusí být upřímné

Mnoho lidí potvrzuje, že když někomu řeknou, že ho milují, nemusí to být upřímné. Je to vyřčeno z toho důvodu, že se to od nich spíše očekává. Není to vyřčeno z toho důvodu, že by tomu opravdu tak bylo a k partnerovi nebo partnerce toho cítili skutečně tolik.

Návrh manželství může přijít i od ženy

Více než 60 procent lidí si myslí, že žádost o ruku nemusí být nutně spojena jenom s tím, že ji vysloví muž. Jak je patrné, mnozí nemají jakýkoliv problém s tím, že právě něco takového může říci i žena.