Vyberte si lampion štěstí podle příležitosti

magazinzeny.cz

Lampiony štěstí jsou tradiční aktivitou, kterou si může každý člověk dosyta vychutnat. Ovšem jen málokdo ví, že každá barva lampionu má svůj specifický význam, a pokud ho znáte, tak můžete magie barev využít k podpoře svého štěstí v dané oblasti.

Barvy lampionů a jejich význam

  • Červený lampion – jednoznačná barva podporující smyslnost, vášeň a žhnoucí lásku. Tento lampion je tedy ideální vypustit na schůzce s vaší milovanou osobou.
  • Zelený lampion – ideální barva pro nový začátek. Jestliže jste se někam nastěhovali, začali s novou aktivitou nebo chcete posílit vaše naděje, vypusťte zelený lampion štěstí.
  • Růžový lampion – růžová je barva romantiky, proto se hodí jak pro zamilované, tak například při setkání umělců a dalších empatických duší.
  • Modrý lampion – pokud chcete partnerovi, přátelům nebo obchodním partnerům ukázat vaši věrnost, zvolte modrý lampion.
  • Fialový lampion – fialová barva se hodí pro podporu vážnosti vašich záměrů, čehož se dá využít při jakékoliv příležitosti s tímto cílem.
  • Bílý lampion – univerzální bílá barva plná nevinnosti a čistoty se hodí vždycky a může tak kdykoliv nahradit jakoukoliv barvu.

Při výběru tohoto lampionu štěstí se snažte vybrat správný rozměr, takový, který se dobře vypouští a současně přinese estetický zážitek při pozorování jeho letu. Takovým rozměrem je například lampion o délce 100cm a šířce 38cm. Dále byste neměli zapomenout na dodržování bezpečnostních pokynů, které by měly být součástí balení.

Placený reklamní článek