Výhody a nevýhody bydlení s chlapem

magazinzeny.cz

Soužití s jinou osobou je vždy těžké, je-li tou druhou osobou navíc muž, čeká vás život plný zvratů a nepochopitelných zážitků a situací. Nadarmo se neříká, že ženy pochází z Venuše a muži z Marsu. Skloubit život dvou naprosto rozdílných osobností chce notnou dávku porozumění a pořádný díl tolerance.

Výhody bydlení s chlapem

Patříte-li k ženám, které již s mužem žijí, zavřete oči a v duchu si probírejte výhody partnerského vztahu. „Vypíchnout“ jako nejdůležitější můžete tyto:

S mužem se nikdy nenudíte. Je to velké dítě, stále hravé, toužící po akci i zábavě. Výlety byť jen kousek za humna se téměř vždy promění v takovou malou výpravu.
Muž je racionalista, koukající na vzniklý problém vždy realisti a pragmaticky. S chladnou hlavou uvede problém na pravou míru a podtrhne všechny důležité zásady.
Kapající kohoutek, dolití motorového oleje, výmalba bytu…atd. to vše jsou činnosti, které si v domácnosti, kde žije opravdový chlap, můžete odškrtnout ze svého seznamu povinností, jsou totiž zcela v jeho režii.

Nevýhody bydlení s chlapem

Dvě osobnosti, dva různé pohledy na řešení situací. Výměnám názoru se často nevyhnete.
Chlapská část populace zlehčí i ten nejzávažnější problém, což často zapříčiní nejednu rozepři.
Pořádku milovnost u chlapa je výjimečná. Srovnané šroubky v garáži ano, špinavé ponožky hodit do koše na špinavé prádlo, zásadně ne.
Volit sice ženy mohou už nějaký ten pátek, rovnoprávnost tím zde ale končí. Generace mužů, kterým maminka snesla modré z nebe a poskytla dokonalý full servis ještě nevymřela. Soužití s mužem dává ženě právo stát se nadšenou kuchařkou, dokonalou uklízečkou, skvělou účetní a pochůzkářkou po úřadech.
Žijete-li s mužem, dáte mi jistě za pravdu, že zásadou spokojeného vztahu je připomínat, připomínat a zase připomínat. Je celkem jedno jestli připomínáte koupi 10 rohlíků nebo vyzvednutí prádla z čistírny. Tyto „přízemní“ úkoly mužům v mysli zkrátka dlouho nevydrží.

Tip na závěr

Soužití s mužem má své kladné i stinné stránky. Ale…Žít s nimi je opravdu těžké, ale bez nich? No přeci ještě těžší. Když se právě s tím vaším chlapem naučíte žít v harmonii, na světě už nikdy nebudete sama. Za vámi totiž vždy bude stát pevná opora, kterou jen tak něco nepoloží.