Zabijáci sexu!

magazinzeny.cz

Sex je zábava, ovšem v dlouhodobém vztahu je tato zábava ohrožená nejrůznějšími zabijáky. Představíme si ty nejhlavnější, abyste si mohli uvědomit, na co si dát pozor. Zatočte včas se svým skomírajícím sexuálním životem!

Děti

Příchod dítěte do rodiny vždy znamená ohrožení sexu ve vztahu. Nejde jen o nedostatek času či únavu, ale i o chybějící prostor. Navíc je zde riziko odhalení potomkem. S partnerem byste si měli vyšetřit na sebe pravidelný prostor, kdy nebudete rušení. Využijte své příbuzné, aby vám potomka pohlídali!

Stres

Jedná se o faktor spjatý se současným náročným životním stylem. Kvůli přemíře starostí se nedokážeme soustředit. Navíc stresové hormony snižují libido. Zkuste lépe organizovat svůj život a dopřejte si více prostoru na sebe samotné.

Únava

Základem je dostatek spánku. Bez energie nezvládneme nic, nemáme zájem ani o sex. Dodržujte pravidelný spánkový režim!

Komplexy

Málokdo je spokojený se svým vlastním tělem a z toho plyne i nedostatek sebevědomí v intimních tématech. Netrapte se velkým nosem, malými prsy či širokými boky. V sexu jde o primárně o pocity.¨

Konflikty

Ženy nemají po výměně názorů chuť na intimní kontakt.  Časté hádky mohou znamenat vážné ohrožení i pro milostný rozměr vztahu, může postupně vyprchat jiskra.