Zahradní domky a romantika? Příběh čtenářky to potvrzuje

magazinzeny.cz

Nepřijde vám spojení titulku článku smysluplné? Na první pohled nikoliv, ale po přečtení našeho článku možná změníte názor. Naše čtenářka nám poslala zajímavý příběh, se kterým se s vámi rádi podělíme.

Čtenářka Eva je rozvedená, s téměř dospělými dětmi a žije kousek za Prahou v rodinném domku. Během let, co žije sama, se již smířila s tím, že na pořádného chlapa již nenarazí a zůstane po zbytek života sama. Proto své síly a ušetřené peníze věnovala do rekonstrukce svého domu a hlavně zahrady, která se jí přímo měnila pod rukama.

S postupným zaplňováním pozemku rostlinami, stromy a různými zákoutími se ale rozšiřovaly potřeby na prostor pro nářadí, truhlíky a další potřebné věci k zahradničení. Navíc její děti si našly partnery a malý rodinný domek nedokázal pokrýt občasné potřeby k přespání přátel. Zejména v létě, kdy s přáteli ráda pořádala zahradní párty s grilováním často řešila, kde je uložit.

Její problém by mohly vyřešit zahradní domky. Proto se rozhodla si jeden pořídit, takový, který by vyřešil jak problémy s místem na spaní, tak i na nářadí. Vzhledem k bujné vegetaci a atypickému prostoru se rozhodla objednat si domek přímo na míru a s montáží.

A konečně se dostáváme k té romantice. Na montáž zahradního domku se dostavili dva montéři, kteří domek zručně postavili a Evě předali. Jak se ukázalo, několikahodinová montáž stačila k přeskočení pomyslné jiskry mezi Evou a jedním z montérů, Honzou. Na Evu se usmálo štěstí a vztah s Honzou se ukázal jako perspektivní. Rozuměli si nejen v běžných záležitostech partnerského života, ale i v zahradničení a trávení volného času s přáteli.

A zahradní domek se také osvědčil. Paní Eva má kam dávat věci a přátelé v domku občas přespí. Eva s Honzou oslavili svoje zasnoubení na zahradě a tak se zdá, že neštěstí chodí spíše po horách a štěstí po lidech. Alespoň u Evy s Honzou tomu tak je.