Zařizujete interiér či koupelnu? Inspirujte se!

magazinzeny.cz

Konečně máte svůj vysnění dům nebo byt. Teď už jen zařídit příjemné maličkosti, jako je vybavení a sladění interiéru. Jenže se pořád nemůžete rozhodnout co a jak zařídit? Listujete časopisy, ale stále nemáte dostatek inspirace a hlavně si neumíte představit, jak by vše vypadalo v reálu? I pro vás je tady interiérové centrum MoDo.

Fotografie v magazínech jsou sice působivé, ale nikdy není nad to, podívat se, jak by vaše koupelna, ložnice nebo obývací pokoj mohly být krásné ve skutečnosti. Proto jsou stále více populární různá designová a interiérová centra, kde na sebe můžete nechat působit úžasnou tvůrčí atmosféru, která vám určitě přinese dostatek inspirace pro vaše vlastní bydlení.

Interiérové centrum MoDo, které se nachází v komerční zóně v Průhonicích, je doslova rájem pro všechny, kteří zařizují byt či dům. Na ploše 5 000 metrů čtvereční najdete široký sortiment pro vybavení interiéru – od nábytku do obýváků po inspiraci pro zařízení moderní koupelny.

Luxusní koupelna není jen sen

Především ti, kteří rekonstruují nebo zařizují koupelnu si v interiérovém centru MoDo přijdou na své – největší část je totiž věnovaná právě koupelnovému sortimentu. „Pro zákazníky jsme připravili komplexní nabídku pro vybavení koupelen i toalet. Každý si zde přijde na své a může u nás uspokojit své nejtajnější přání. Nejenže zde zákazníci načerpají inspiraci pro zařízení koupelny, ale také jim poradíme a pomůžeme jejich sny splnit,“ uvedl Daniel Krejsa ze společnosti SIKO.

Fotogalerie koupelen ukazuje, na co vše se mohou návštěvníci interiérového centra MoDo těšit. Současné trendy v oblasti koupelen a toalet přejí modernímu a elegantnímu designu, který je funkční i líbivý zároveň.

„Jsme schopni pokrýt veškeré požadavky zákazníků. Zájemci u nás najdou vybavení pro koupelny v moderním stylu, stejně tak jako v rustikálním nebo romantickém nádechu. Klíčová je pochopitelně i kvalita našich koupelen, která je velmi vysoká,“ dodal Daniel Krejsa.

Inspirace: Koupelny jako z pohádky

Proč se vůbec zabývat do detailu zařizováním koupelny? Ano, běžně do nich nevodíte své návštěvy, ale začínáte a končíte zde svůj den. Příjemná a moderně vybavená koupelna vám dodá pocit pohodlí a pohody.

Ráno se můžete těšit na to, že vás nerozčílí kapající kohoutek, staré popraskané umyvadlo nebo koupelnová skříňka, jejíž dvířka nedovírají. Udělejte si tu radost a probouzejte se do dne, který začíná ve vaší nové a moderně zařízené koupelně. Dlaždičky nesou vaši oblíbenou barvu, velké umyvadlo vám poskytuje dostatečný prostor pro osobní hygienu.

A co teprve večer – když se vrátíte utahaní po dlouhém dni, budete si moct napustit plnou a prostornou vanu nádherně horké a voňavé vody. Pak už stačí jen sklenička dobrého vína a vaše oblíbená kniha… Pravda, toto si ve vaší staré a nemoderně vybavené koupelně skutečně neužijete.

Proto věnujte svůj čas zařizování vaší nové koupelnyinspirujte se stylovými koupelnami – například v interiérovém centru MoDo, kde najdete skutečně nádherné a moderní koupelny.

Placený reklamní článek