Zásnuby – symbol lásky

magazinzeny.cz

Dnešní hektická doba mění životní styl i v oblasti partnerských vztahů. Proto nikoho nepřekvapí, že ženy i muži mají v průběhu života více partnerů. Na druhou stranu to neznamená, že by se lidé neměli rádi. Důkazem vzájemné lásky a příslibu společné budoucnosti jsou zásnuby.

Zásnuby – splněný sen každé ženy

Pokud je žena se svým partnerem nějakou dobu a soužití funguje, tak začne myslet na potvrzení jejich vztahu. Svatba ovšem může následovat až po žádosti o ruku. Tento vysněný krok, který žena od partnera očekává, by se měl nést ve sváteční atmosféře.

Žádost o ruku by měla splňovat nejméně 3 požadavky:

  • moment překvapení
  • romantickou atmosféru
  • předání zásnubního prstenu

Žádost o ruku by měla být co nejupřímnější a nejkrásnější. Samozřejmě to neznamená, že se nemůže vyskytnout nějaká drobná nedokonalost. I partner je jenom člověk. Navíc lidé míní a život mění. Některé události a situace prostě nelze stoprocentně ovlivnit. Přesto je zde jedna věc, kterou je možné mít zcela pod kontrolou. A tím je výběr zásnubního prstenu.

Zásnubní prsten – důkaz lásky na celý život

Zásnubní prsten patří mezi projev toho, jak moc vás partner miluje. Je proto velmi důležité, aby byl prsten vybrán velmi pečlivě. Zásnubní prsten symbolizuje nejenom to, co k vám partner cítí. Z konkrétního prstenu můžete vyčíst, jak vás partner vidí a také jaký je on sám.

Mezi nejkrásnější a nejcennější zásnubní prsteny patří ty, které jsou osazeny diamantem nebo jiným druhem drahokamu. Zásnubní prsteny s diamanty jsou určitě nejoblíbenější. Diamant je symbol čistoty, věrnosti a opravdové lásky. Můžete vybírat prsten s čirým nebo barevným diamantem.

Pokud budete zásnubní prsten kupovat, měli byste se obrátit na profesionály. Například při nákupu ve společnosti Eppi.cz vám rádi poradí. Navíc máte jistotu, že kupujete kvalitní prsten s pravým diamantem nebo drahokamem.

Placený reklamní článek