Zbavte se brýlí a ukažte svou přirozenou krásu

magazinzeny.cz

Některé ženě brýle vyloženě sluší, jiné spíše ubírají na její přirozenosti. V obou případech ale platí, že nošení brýlí kvůli dioptrické vadě je zbytečné. Současná oční medicína již dokáže špatné vidění velmi rychle a efektivně odstranit. Díky tomu budete mít volbu, zda brýle nosit pouze pro okrasu s čistými skly bez dioptrií, nebo je zcela odhodíte.

Co je také v nabídce

Oční klinika NeoVize, jakož i některé další profesionální zařízení zaměřené na léčbu zraku, mají v nabídce hned několik variant laserových operací na korekci zraku:

  • ReLEx Smile – velmi šetrná a přesná operace, která je prováděna prostřednictvím femtosekundového laseru VisuMax. Tento zákrok nijak nenarušuje stabilitu a pevnost oční rohovky, což umožňuje velmi rychlý návrat do běžného života. Na tento zákrok poskytuje oční klinika DuoVize doživotní zákroku, což znamená následnou úpravu zraku zdarma, když to je potřeba.
  • NeoLASIK HD – další šetrná a kvalitní operaci dioptrických vad, která využívá dva druhy laserů. Výsledkem je rychlé zlepšení zraku, jakož i regenerace očí po zákroku.

Bez vstupního vyšetření to nepůjde

Abyste mohli absolvovat laserovou operaci očí, musíte projít vstupním vyšetřením. To trvá přibližně 2 – 3 hodiny a obsahuje komplexní vyšetření vašeho zraku lékařem a optometristou. Následně obdržíte doporučení na nejvhodnější postup a budou vám zodpovězeny všechny vaše dotazy. Na očních klinikách, mezi které patří i NeoVízia, můžete samozřejmě přijít i na preventivní vyšetření.

Jak laserová operace očí probíhá

Laserová operace většinou netrvá déle, než 20 minut. Celková doba strávená na oční klinice je okolo 2 hodin, přičemž v současné době se během této návštěvy provede zákrok na obou očích, je-li to potřeba.
Po operaci nejsou oči nijak zalepené, ale každý pacient by měl nosit sluneční brýle. Důležitou součástí pooperační péče je aplikace očních kapek a dodržování dalších doporučení očního lékaře.

Reklamní článek