Zhubněte sexem!

magazinzeny.cz

Velká část z nás má nějaké to kilo navíc a řeší alternativy hubnutí. Mnohé jsme vyzkoušely různé diety a na toto slovo tak máme často vypěstovanou alergii. Málokdo si ovšem uvědomuje, že tou nejsnazší cestou k zdravému hubnutí a svůdným křivkám je sex!

O zázračném vlivu sexu na náš organismus není pochyb a o sexuální „dietě“ dělají své výzkumy i vědci. Základní princip je přitom snadný – když vás bude honit mlsná, místo k ledničce byste měly zamířit k partnerovi a oddat se vášni. Brzy začnou vaše křivky nabírat stále útlejších tvarů.

Pokud s touto dietou chcete dosáhnout úspěchů, je nutné zapomenout na pohodlnou misionářskou polohu a nejlépe se milujte ve stoje. Tehdy totiž zapojíte nejvíce svalů a účinnost na naše hubnutí je dvojnásobná.

Pokud se alespoň trochu zároveň omezíte v jídle, postačí vám k hubnutí sex 3x týdně. Nicméně můžete se inspirovat německým výzkumem, kdy se cca 500 párů milovalo v poloze ve stoje každý den bez omezování jídelníčků a již po dvou týdnech ženy zhubly o 2 až 5 kg.

Hubnutí sexem je oblíbené i mez celebritami. Podobně hubla Katie Holmes se svým manželem Tomem a o Víctorii Beckham se říká, že se dostala do formy po každém těhotenství právě díky intenzivnímu sexu. Celebrity mají jasno – hubnutí sexem je nejen zdravé, zvyšuje naše sebevědomí, vyplavuje důležité látky v našem těle, ale taktéž je to i nejzábavnější dieta na světě!