7 typů kluků, kterým se při seznamování vyhněte

magazinzeny.cz

Randění může být dobrou zábavou a příjemným zážitkem, může být ale zdrojem i zklamání. Je třeba být opatrný při výběru a vyhnout se určitým typům kluků. Kromě zřejmých asociálních typů, zlodějů či násilníků existují i další typy, se kterými se vyplatí na rande nevyrazit.

Ex-faktor

Rande s expartnery přátel není příliš dobrý nápady, ohrožujete tak celou další budoucnost vašeho přátelského vztahu. Přestože se kamarád či kamarádka mohou tvářit, že je vše „v pohodě“, ve skutečnosti je to může vnitřně zraňovat.

Nadřízený

Je poměrně časté, že se šéf zamiluje do své sekretářky, ale zní to dobře pouze na stránkách romantických románů. Ve skutečnosti se může projevit, že je šéf větší sousto, než si můžete dovolit. Takový vztah přináší překážku ve vašem kariérním postupu a přiláká více nepřátel než přátel.

Zaseklý v minulosti

Pokud na randeti zjistíte, že váš protějšek hovoří převážně o své ex, je na čase zatáhnout za zpátečku. Je jen málo pravděpodobné, že bude mít svůj předchozí vztah urovnaný a takový vztah nemá žádnou budoucnost.

Ženatý chlap

Láska nezná pravidla a je považována ze slepou. Takže není divu, že když narazíte na ženatého chlapa, místo rozumného ústupu se začnete hlouběji zamotávat. V dlouhodobém horizontu to může přinést zármutek pro všechny zúčastněné.

Držgrešle

Přestože žijeme v době rovnoprávného postavení žen, některé hodnoty se nemění. Ačkoliv je v pořádku rozdělit účet, pokud partner přenechá útratu jen na vás, nebude to vhodný typ člověka na vztah. Pro muže by mělo být pozvání na jídlo výsadou.

Fanatik

Každá by si přála mít pozorného milence, ale obsedantní je horší než noční můra. Jedná se o ty typy, kteří na povrchu působí normálně, ale prokazují neklamné známky posedlosti – může neustále volat, posílat dary, v extrémním případě nás může i sledovat. Podivní lidé mohou vypadat zcela nevinně!

Sukničkář

Pokud má muž zájem o vše, co chodí v sukni, pak má o vás zájem jako o každou jinou. Navíc když vás u toho přehlíží. Nemá smysl, abyste chodily na rande s někým, kdo se otevřeně dívá na jiné ženy.