Co dnes frčí a je trendy na prvním rande 1. část

magazinzeny.cz

Malé kytičky

Květina a žena jdou vždy dohromady. Není nic neobvyklého brát na první rande květinu. Už ale odzvonilo velkým pugetům. Hlavně během následné procházky může velký puget dělat neplechu. Zaměřte se na malé kytičky a malé pugety, které vypadají velice pěkně a ženu vždy potěší.

Divadelní představení pod širým nebem

Kino a večeře jsou už známé činnosti během prvního randění. Co takhle divadelní představení pod širým nebem? V letním období se jich pořádá skutečně hodně, určitě si vyberete. Výhodou je, že půjde o skvělou romantiku a zážitek, na jaký nezapomenete, i když divadlu zrovna neholdujete.

Večerní piknik s filmem

Moderní technologie vám pomohou vytvořit originální atmosféru. Vyberte si nějaké klidné místo, klidně v lese, na louce nebo někde, kde dávají akorát lišky dobrou noc. Výhodou je, že vás nebude nikdo rušit, ale budete přesto dostatečně navnaděni. Připravte zajímavé občerstvení a doneste notebook, spolu si pustíte film.

3D filmy

Filmy jsou v dnešní době tahounem stejně jako hudba. Jít do kina nebude nic originálního, ale jestliže zvolíte 3D film, určitě získáte nějaké ty body úspěšného randění. Výhodou je, že po filmu se nikdy jen tak nekončí a naladěnou romantickou nebo adrenalinovou náladu můžete využít k následné procházce.