Jak vybrat ten správný parfém?

magazinzeny.cz

Některé z nás již mají vůni vybranou a nechtějí jí měnit. Jenže, proč si trochu nezaexperimentovat? Co když vám sedne jiná vůně lépe?! Jak si tedy poradit s výběrem nového parfému?

Osobitost
Zkuste si předem ujasnit, jaká jste. Zda chcete vonět svěže, nebo preferujete těžší vůně, nebo zda chcete následovat vůně, které nosí vaše oblíbená herečka či zpěvačka. Rozhodně byste měla splňovat jedno – nebuďte jedna z mnoha, najdete si originální vůni, která vás bude symbolizovat!

Být IN
Ačkoliv je pohodlněšjí, držet se jedné vůně mnoho let, tak si musíte uvědomit, že když si ráda koupíte nějaký hadřík na sebe a chcete oslnit muže svým hezkým a novým vzhledem, tak to samé platí i o vůních. Sledujte nové trendy a značky vůní, nebojte se je obměnit. Nejlepší je, pokud máte doma k dispozici vždy několik druhů vůni, pro každou situaci a příležitost jinou.

Jak na to?
Umění vyzkoušet si správnou vůni je důležitou součástí našich nákupů. Nečichejte jenom k lahvičce, ale aplikujte vůni na testovací papírky, které by vám každý seriózní prodejce měl poskytnout zdarma! Teprve několik vybraných vůní aplikujte přímo na kůži. I tak je vhodné, abyste nechaly celý výběr uzrát. S klidem opusťte obchod a vyzkoušejte si vybranou vůni ještě jednou. Pokud i tehdy si budete jistá, tak nastal čas na její koupi!