Nejšílenější diety celebrit – Victoria Beckham a Pamela Anderson

magazinzeny.cz

Mnohé herečky jsou schopny pro svou nízkou váhu učinit prakticky všechno. Jednou z takových je bezesporu i herečka z velmi úspěšného seriálu Pobřežní hlídka. Ten frčel před nějakými 10 lety. Pamela Anderson ale neustále hraje, i když jejich rolí poněkud ubývá. S dietami má nepřeberné množství zkušeností také Victoria Beckhamová. Manželka slavného fotbalisty a někdejší členka skupiny Spice Girls má také speciální metody na hubnutí. Buďme ale konkrétnější a podívejme se podrobněji na obě celebrity.

Pamela cucá mátu

Pamela Andersson je z hlediska svého hubnutí známá zejména tím, že často cucá mátu v podobě pasty. Její hubnutí ale není způsobeno pouze cucáním této pasty. Pamela se snaží být neustále v pohybu, a to především při tanci anebo i domácích aktivitách včetně cvičení. Speciální je i jídelníček této herečky. Pamela Andersson patří mezi zapřisáhlé vegetariánky. Maso přestala jíst v době, kdy její otec, který miloval lov, porcoval jelena na své zahradě. Je ostatně i členkou seskupení PETA, jež se věnuje humánnímu zacházení se zvířaty. Jídlo se snaží přijímat v bio kvalitě. Jídelníček Pamely Andersson je poměrně pestrý a dle jejího vzhledu vede i ke kýženému efektu. Určitě se jedná o jídelníček, který lze dodržovat dlouhodobě bez jakýchkoli zdravotních následků.

Extra štíhlá Victoria Beckham

Vcelku šílený je i vzhled manželky Davida Beckhama Victorie. Tato celebrita se ráda předvádí na veřejnosti v co možná nejpřilnavějších šatech, které odkryjí její neskutečně tenkou figuru. Její dieta spočívá zejména v tom, že během dne si dává celkem pět porcí stravy. Vtip je ovšem v tom, že se jedná o množství velikosti jedné hrsti. Celkový příjem potravin je tak velmi nízký a Victoria fakticky trpí podvýživou. Odměnou je jí sice hodně tenké tělo, jež ale v detailu působí docela nepřirozeně a nehezky. Svůj metabolismus navíc ještě poněkud nešetrně koriguje využíváním spreje určeného k léčbě astmatu. Z dlouhodobějšího hlediska se nejedná o zrovna ideální dietu, která by neměla podlomit zdraví.