Jaké druhy manikúry dnes frčí 1/2

magazinzeny.cz

Klasická manikúra

S těží nastane moment, kdy upravené nehty značnou být out a naopak bude moderní mít nehty roztřepené, se špínou za nehty a trčící kůžičku okolo. Moderní je stále klasická manikúra, kdy jsou nehty upravené ve stejné délce a stejně zkrácené. Klasická manikúra znamená úpravu nehtů, aby i bez použité laku byly krásné a ladné. Nejen u žen, ale i mužů je taková úprava žádána a potřebná, radno ji nepodceňovat.

P-shine manikúra

Japonský druh manikúry je také hodně vyhledáván, a to zejména pro ty, co si nepotrpí na nějakou extravaganci, ale naopak chtějí jednoduchost a hlavně kvalitu. P-shine je totiž moderní druh manikúry z Japonska, která spočívá v tom, že je kladen důraz na péči o nehet. Důležité je, zachovat nehty dokonale upravené a s pomocí různých podpůrných prostředků je udržet krásné a zářivé. Tato metoda vůbec podporuje i zdravý růst nehtů.

Francouzská manikúra

Úprava nehtů, známá jako francouzská manikúra je sice dlouhou dobu známá, ale stále je hodně populární. Spočívá ve zvýraznění části volného nehtu a růžové bravy nehtového lůžka s pomocí nanesení růžového laku. Na úpravu je používá jak bílá tužka, ale občas, kdy nehty nejsou tolik dlouhé, se spíše vypomůže bílým lakem, naneseným pouze na kraj nehtu. Důležité je udržovat nehty čisté a ve francouzské manikúře se právě čistota nehtů takto vyznačuje.