Jaké druhy seznamování dnes frčí 1/2

magazinzeny.cz

Klasická seznamka

I přesto, že to není žádná extra překvapivá novinka, pak i klasická seznamka stále frčí. Nyní však v moderní podobě, kdy se inzeráty podávají na internetu. Existují portály, kde je možno si založit zdarma profil a pak se seznamovat. Výhodou je prakticky rychlé spojení a často velice dobré prověření dané osoby – místo bydliště, věk občas i fotografie. Nevýhodou je, že mnohdy nejde o příliš vážné seznámení, a tak přechází vniveč. Ale jsou i tací, kteří své protějšky touto cestou našli.

Aplikace na seznamování

Chytré telefony mají i ty výhody, že je možno si do nich stáhnout mnoho aplikací, které jsou zdarma a také se dají propojit s údaji na sociálních sítích a díky nim velice rychle zřídit také seznamovací profil. Často mají tyto aplikace dost zajímavé schopnosti a je možno vyhledat protějšek rychle v okolí bydliště, pobytu a podle věku. Nevýhodou je opět to, že často nejsou pro vážné seznámení.

Placená seznamka

Pro vážná seznámení jsou ideální placené seznamky. Výhodou samozřejmě je to, že si službu platí ti, co se chtěj skutečně seznámit. Nicméně mohou se najít i případy zneužití systému, a to od poskytovatele služby. Je tak vhodné zvolit seznamku, která má dobré recenze a je solventní. I přesto, že takové seznámení něco stojí, bude s jistotou vážné na obě strany. Je tak možno najít opravdu pravý protějšek.