Jaké druhy seznamování dnes frčí 2/2

magazinzeny.cz

Akce pro nezadané

Dost populární jsou akce pro nezadané. Mohou to být krátké akce, ale i dovolené. Tam se hlásí jen jednotlivci, se zájmem seznámit se. Je tak předem zabráněno nějakým trapasům a nevěrám. Ve společnosti nezadaných lidí je tak nejlepší vybírat. A zvláště z těch, co mají také zájem se seznámit. Dovolené pro nezadané jsou také ideální i pro ty, co chtějí cestovat a nechtějí si připadat příliš hloupě, pokud jsou sami.

Na ulici

Pánové dnes s oblibou využívají seznamování přímo na ulici. Vyhlédnout si protějšek, který osloví a pozvou na kávu a vyptají číslo. Je to starý a jednoduchý trik, který ale pořád funguje. Zaskočená dáma často svolí a může jít o zajímavé setkání. Jedná se o druh seznámení, který je stále populární a možná i stále více. Výhodou je, že muž si vybírá. Pro ženu nevýhoda, že má ne výběr buď pouze odmítnout nebo přijmout.

V baru

Tradiční seznámení v baru stále dost frčí. Jednak je tam uvolněná atmosféra a lidé se baví. Bohužel ne vždy jde o vážné seznámení, proto je potřeba toto brát s nadhledem, a tak k tomu i přistupovat. Vyloučený happyend není, ale nelze na něj spoléhat.