Nejmodernější vybavení do kuchyně pro ženu 1/4

magazinzeny.cz

Moderní žena vyžaduje moderní domácnost. Přemýšlíte nad modernizováním vaší kuchyně? V současné době jsou technologie na tolik vpředu, že spoustu věcí udělají přístroje za vás. Díky nim tak můžete ušetřit spoustu času a ve výsledku i finančních prostředků. Ve čtyřdílném seriálu si ukážeme to nejmodernější vybavení do kuchyně pro ženu.

Sporák
V prvním díle se zaměříme na obyčejné spotřebiče, které má v domácnosti každý. I ty se však neustále modernizují. Typickým příkladem je sporák v kombinaci s troubou. Moderní přístroje jsou vybaveny digitálním ovládáním, na kterém můžete přesně zadat rozsah požadovaných teplot. Velkou výhodou moderních sporáků je rychlé zahřátí ploten (v závislosti na použité technologii – moderní jsou plynové, keramické, indukční i elektrické sporáky). Nejnovější a nejmodernější zařízení umožňují ovládání hlasem, volbu z řady programů, jsou vybaveny barevným displejem a mají řadu bezpečnostních prvků.

Lednice
Lednice je taktéž velmi důležitým prvkem každé kuchyně. Moderní lednice jsou opět vybaveny displejem a umožňují přesné nastavení teplot určitých částí v lednici. Jsou vybaveny také nulovou zónou, která je ideální pro skladování ovoce, zeleniny ad. Některé druhy lednic mají také vestavěný dávkovač ledu. Příprava chlazených nápojů je tak otázkou vteřiny.

Myčka
Všechny moderní kuchyně v dnešní době bývají vybaveny myčkou. Oproti mytí v dřezu představují šetrnější, rychlejší a také ve výsledku levnější způsob mytí. Nejmodernější myčky jsou vybaveny speciálními programy, které dokáží šetřit vodu a tedy i peníze. V kombinaci s kvalitním čisticím prostředkem je kvalita výsledku zaručena.

Mikrovlnná trouba
Základem každé kuchyně je i mikrovlnná trouba. Pryč jsou doby, kdy byly pokrmy z mikrovlnky nerovnoměrně připraveny, moderní nerezové mikrovlnky umožňují přesné nastavení výkonu a prohřívání potravin rovnoměrně. Většina moderních mikrovlnek je také vybavena funkcí grilu, díky kterému docílíte křupavé kůrčičky na mase či křupavému těstu pizzy.