Online nebankovní půjčka od Tetičky je tu pro vás

magazinzeny.cz

Online nebankovní půjčka nabízí pohodlnou žádost o peníze, ať jste kdekoliv. Stačí vám k tomu mobilní telefon, tablet nebo počítač, a pak vyplnit formulář, na jehož základě poskytovatel vaši žádost vyhodnotí. Nebankovní půjčka online má velkou výhodu v rychlosti, peníze můžete získat do 5 minut od schválení. Stačí mít stejnou banku jako Tetička, případně tu, která podporuje okamžité platby.

Krátkodobá nebankovní půjčka – mikropůjčka

Krátkodobá nebankovní půjčka je někdy označována jako mikropůjčka. Klientovi umožňuje vyřešit aktuální nedostatek peněz, který vyřeší i několik tisíc korun – třeba v případě, kdy se mu opozdila mzda. Její splatnost je vždy do 30 dnů a například Tetička vám peníze půjčí na nezbytnou dobu už od 5 dní. Závazek tak uhradíte hned, jakmile to bude možné, aniž by nějak ovlivnil vaši finanční situaci.

Malá nebankovní půjčka

Malá nebankovní půjčka pomůže vyřešit situace, kdy vám chybí jen několik tisíc. Třeba pokud se opozdila výplata a vy potřebujete nakoupit jídlo a zaplatit si dopravu do práce, nebo přišel nečekaný výdaj v podobě rozbitého spotřebiče. V rámci takového úvěru je obvykle možné získat do 8 000 Kč, u tetičky přitom můžete žádat klidně o tisícovku. Peníze pak vrátíte do 30 dnů a máte po starostech. Vyřešíte tím aktuální nedostatek financí a rychle se zbavíte závazku.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu může být řešením pro ty, co mají malou výplatu nebo nejsou zaměstnáni na HPP. Někteří poskytovatelé to vám půjčí i přesto, že jste na mateřské dovolené, pobíráte důchod, nebo pracujete na zkrácený úvazek. Při žádosti se vždy posuzuje, zda-li klient dokáže úvěr splatit, aniž by došlo k negativnímu ovlivnění jeho finanční situace. Nějaký příjem proto potřeba je, i když jsou na trhu i takové společnosti, které vám půjčí bez jakéhokoliv posouzení. Výměnou si však žádají velmi vysoké úroky, a pokud nestihnete peníze vrátit včas, rovnou předají případ k vymáhání exekutorem.

Reklamní článek