Pořiďte si nádobí z kvalitního porcelánu. Vydrží vám léta a  stolování punc svátečnosti

magazinzeny.cz

Nastěhovali jste se do nového domu a nemáte hezkou, reprezentativní jídelní sadu, s jejímž přispěním byste uspořádali dokonale působící oslavu? Nebo hledáte hezký, praktický a přitom jedinečný dárek pro oslavence, novomanžele či kamarádku? Kvalitní značkový porcelán využijete vy i kdokoli jiný, stačí si vybrat provedení, které se vám bude líbit.

I porcelán může být netradiční

Při zmínce o porcelánu si jistě představíte bílé jídelní sady, které mohou být ozdobeny různými dekory v mnoha barvách. Vězte ale, že i toto odvětví jde kupředu, a tak v nabídce najdete už i méně tradiční design hrníčků, šálků či talířů vyrobených z kvalitního porcelánu.

Výborným příkladem je souprava Lifestyle, kterou nabízí e-shop se značkovým porcelánem eporcelan.cz. Zhmotňuje nový druh barevné glazury, který byl použit na sortiment porcelánu Lilien a G. Benedikt. Na první pohled připomíná keramiku, kvalita porcelánu a glazury však zůstává v původní a originální kvalitě.

Porcelán Lifestyle se díky svému stylu hodí jak na chalupy, tak do domova ve stylu venkova. Podpoří útulno, příjemné prostředí a domáckou atmosféru.

Čtyři barevné varianty pomohou vytvořit originální kombinace

Souprava Lifestyle je ideální jak pro ty, kdo mají rádi stejné barevné provedení všech součástí soupravy, tak pro ty, kdo se nebojí experimentovat a stejný tvar oživí více barevnými provedeními. Lifestyle nabízí 4 barevné provedení a velmi zajímavě působí, spojíte-li např. přírodní mělké talíře s růžovými desertními talíři.

Kompletní nabídku značkového porcelánu v klasickém i originálním provedení si můžete prohlédnout na internetových stránkách eporcelan.cz. Součástí je i dětský porcelán jak s neutrálními obrázky, tak s těmi, které jsou určeny speciálně pro holčičky či chlapečky. Uvidíte, že si vyberete a budete spokojeni po mnohá léta.

 

Reklamní článek