Skvělé bobové letní dráhy – Slovinsko 1/2

magazinzeny.cz

Bobová dráha Kranjska Gora

Tato lokalita není pro milovníky adrenalinových sportů rozhodně žádnou neznámou. Pokud se podíváme konkrétněji, je Kranjska Gora určena třeba sjezdařům na horských kolech, nebo i těm, kteří chtějí vyzkoušet tubing. Nejzajímavější atrakcí je ale zcela určitě bobová dráha Kranjska Gora. Právě ta dokáže nadchnout všechny milovníky adrenalinu, ale i toho, kdo chce být v bezpečí.

Sjezd na dráze může být spojen s rychlostí ve výši několika desítek kilometrů v hodině. Díky kvalitním vozíkům, které nabídnou integrovanou brzdu je však možné myslet i na to, že rychlost sjezdu není problém jednoduše regulovat. Pokud se podíváme na základní charakteristiku, jakou bobová dráha Kranjska Gora má, potom je třeba říci, že určitě zaujme její délka. Ta činí zhruba 1 500 metrů. To už jasně napovídá, že lze nejenom zvládnout celkem velké převýšení, ale že jízda rozhodně nebude nuda. A to jasně ukazují různé druhy velikosti zatáček.

Samotnou jízdu je možné uskutečnit samostatně, stejně jako není jakýmkoliv problémem ani to, pokud se rozhodnete absolvovat danou jízdu ve dvou. A to jak v podobě rodič s dítětem, tak i v podobě, kdy na jednom vozíku pojednou dvě dospělé osoby. Dráha samotná vyjde na zhruba 10 euro a lístky koupíte hned na parkovišti, kde můžete nechat svůj automobil.