Turecko ještě nikdy nebylo levnější

magazinzeny.cz

Turecko nabízí turistům opravdu mnoho. Jsou to jednak zajímavé poznávací zájezdy za památkami a zajímavostmi. Ovšem na své si přijdou i milovníci krásného moře, dlouhých pláží a skvělého jídla. To jsou důvody, proč do této země rádi cestují nejenom Češi, ale i Němci nebo Rusové.

Poslední rok jsou ceny proklatě nízko

V posledním roce bohužel postihlo Turecko několik teroristických útoků. Ve většině případů se jednalo o místa, kde se turisté dlouhodobě nevyskytují. Přesto se celosvětově zvýšily obavy z návštěvy Turecka, což se projevilo na cenách nejenom last minute Turecko, ale i klasických zájezdů. Propad cen se pohybuje mezi 20 až 50%, podle lokality a druhu sezóny. Záleží na tom, jak jste flexibilní a kolik času věnujete hledání vhodného a cenově dostupného zájezdu.

V Turecké riviéře je riziko minimální

Nabídky na levnou dovolenou stojí za to využít. Zejména pokud se vypravíte do oblasti Turecké riviéry, kam se zaměřuje drtivá většina pobytových zájezdů. Zde zatím žádné závažné problémy nebyly, přesto šly ceny dolů.
Díky tomu můžete získat skvělou dovolenou u moře za hubičku. Záleží jenom na vás, zda se budete během vašeho pobytu stravovat individuálně nebo zvolíte polopenzi či dokonce all inclusive. My se domníváme, že se nejvíce vyplatí all inclusive. Díky pádu cen zájezdů vás nepřijde na velké peníze a volné dny si opravdu pořádně užijete. Bez omezování a starostí o finanční rozpočet.

Udělejte si dovolenou hezkou

Úplným závěrem pro vás máme jedno doporučení. Nezapomeňte si vzít s sebou do Turecka hezké oblečení, stylové boty lpanema a další nezbytné módní doplňky. Alespoň jednou byste totiž měli vyrazit do tradiční turecké restaurace mimo hotel. Zažijete tak naplno atmosféru stravování dané země a byla by velká škoda, kdybyste na tuto společenskou událost vyrazili v ošuntělém oblečení.

Reklamní článek