Udělejte si radost šperkem

magazinzeny.cz

Po zamračené zimě opět vysvitlo jarní sluníčko a my, ženy, zoufale pátráme ve svém šatníku po hezkém jarním modelu s odpovídajícími doplňky. Ale ouha. Trička i kalhoty jsou vytahané nebo jsme jim lehce urostly, košile jsou vyšisované a mimo módu a lehké svetříky oprané. A tak nám nezbývá nic jiného, než vyrazit vstříc nákupům a vrhnout se na řádnou obnovu šatníku. A s tím samozřejmě i odpovídajících doplňků, jako jsou hodinky, náušnice, náramky či řetízky.

Obchodů s oblečením je v nákupních centrech mnoho a každá z nás má již osvědčené značky či modely, které nám „sedí“, odpovídají našim představám a v neposlední řadě i postavě. Ale jak je to se šperky? V těch se rádi necháme inspirovat či poradit. A pokud nemáme žádnou alergii na bižuterii, otevírají se nám nevídané možnosti v nákupu šperků, které můžeme střídat dle odpovídajícího oblečení. Zlaté náušnice jsou na druhou stranu stále elegantní, působí luxusně a nikdy nebudou nudné, ať už jsou vyrobeny ze žlutého zlata či z bílého.

Trendy a stále v kurzu jsou i stříbrné náušnice. Ty jsou oblíbené především mezi mladými dívkami. Původní materiály měly dříve tendenci černat a bylo třeba je pravidelně čistit. S dnešním rhodiovaným stříbrem jsou šperky dostatečně chráněny a nezpůsobují potíže. A když už jste v nákupu šperků, poohlédněte se i po módních hodinkách.

Klenoty a hodinky různých značek naleznete na jednom místě v internetovém obchodě firmy Klenoty Fialka Sušice. Pod odkazem www.hodinky-klenoty.cz/hodinky/dle-znacky?secco=1 naleznete známou značku hodinek Secco, výběr je však mnohem širší a značky zahrnují i jména jako jsou Festina, Casio, Storm a podobně. Proto nechte jaro vniknout do vašeho šatníku i šperkovničky. Rozzáříte nejen sebe, ale i vaše okolí.

Placený reklamní článek