Bělení zubů je díky páskám velmi snadné

magazinzeny.cz

Dívali jste se někdy na nefalšovaný hollywoodský film, ve kterém se hercům při úsměvu rozzáří celá ústa. Tito herci nemají své bílé zuby od přírody. Stejně bílé zuby může mít každý, kdo ví jak na to. Velmi účinným způsobem jsou bělící pásky, které se staly celosvětovým hitem. Ale pěkně popořádku.

Bělení zubů je součástí zubní hygieny stejně jako jejich čistění. Pokud jste v minulosti chtěli bělení zubů postoupit, museli jste tak učinit ambulantně. Stomatolog Vám vybělil zuby přípravkem na bázi peroxidu vodíku. Toto bělení nebylo ke sklovině úplně šetrné. Ve Spojených státech amerických má bělení svou historii a mnohé společnosti již roky vyvíjí přípravky na snadné bělení zubů doma. To má samozřejmě řadu výhod. Nikomu se přeci nechce docházet k doktorovi a nechat si tam zuby bělit. Doma je to mnohem pohodlnější. Velmi populární jsou bělící pásky, které se po celém světě rozšířily právě z USA.

 

Tyto pásky se těší velké oblibě zejména díky jejich snadné aplikaci a dostupnosti. Dají se pořídit prakticky ve všech obchodech se zubní hygienou a také na internetu. Zde jsou samozřejmě ceny mnohem nižší, než v kamenných prodejnách a vyplatí se je proto kupovat online.

 

Bělení je tak populární, že vzniklo bezpočet webů, které se zabývají tématikou bělení a jsou na nich nejrůznější soutěže, kde můžete vyhrát bělící pásky či další přípravky k zubní hygieně. Pokud chcete bělení zubů doma vyzkoušet, určitě se vám budou hodit vzorky zdarma, které Vám zašlou distributoři na požádání. Chcete-li vypadat jako hollywoodská stár, bohatě Vám k tomu postačí bělící pásky. Váš úsměv se bude podobat domu od Brada Pitta.