Bělící pásky zkrášlí váš úsměv

magazinzeny.cz

Pryč je doba, kdy se sice pečovalo o chrup, ale vše spočívalo jenom v klasickém čištění zubů kartáčkem a zubní pastou. V současnosti je kvalitní dentální hygiena elementárním předpokladem nejenom zdravého chrupu bez zubních kazů a zánětů dásní. Hezké a bílé zuby hrají velkou roli i v mezilidských vztazích a společenském žebříčku.

Zářivý úsměv jako z Hollywoodu

Ačkoliv se to může některým lidem zdát příliš přízemní, tak žluté zuby jsou častou příčinou toho, že nezískáte partnera, který se vám líbí. Úsměv bez zářivě bílých zubů totiž některé muže úplně odradí, zrovna tak jako ženy nelibě nesou například špinavé a olámané nehty na pánských rukou.

Podobný problém můžou zažloutlé zuby způsobit na různých, zejména vyšších, společenských postech. Samozřejmě tento princip platí i pro oblast byznysu. To jsou hlavní důvody, proč jsou hodně oblíbené bělící pásky. Mezi jejich hlavní výhody patří:

  • bezbolestná aplikace
  • jednoduché použití
  • postupné bělení zubů
  • vše probíhá v pohodlí a klidu domova

Velmi důležité také je, že ani levné bělící pásky nedráždí sklovinu nebo dásně. Samozřejmě, že musí být testovány a mít certifikované osvědčení kvality. Pochybné bělící pásky rozhodně nekupujte. Při jejich výběru myslete i na to, jak si celou aplikaci zpříjemnit. Jednou z možností je, že pokud mají mentolovou příchuť, tak ta je v ústech velmi příjemná.
U kvalitních bělících pásků dochází k vybělení zubů až o 10 odstínů během 14 dnů.

Nejen bílé zuby vám pomůžou k úspěchu

Bíle zuby jsou samozřejmě úplný základ toho, abyste byly úspěšné. Zrovna tak je ale nutné dbát o celkový vzhled. To znamená o postavu, obličej a oblečení. Při volbě outfitu občas ukažte, že se neberete příliš vážně. Například stylové vtipné trička vám můžou otevřít víc dveří, než byste si myslely. Vždy záleží na tom, jaký máte vkus a odhad na to, jak se obléci pro konkrétní situaci.

Reklamní článek