Brazilská epilace – šance i pro vás

magazinzeny.cz

Jedná se o novou metodu, která je v současné době velice populární. Protože nechceme, abyste zůstali pozadu, tak vás s jejími možnostmi seznámíme!

Brazilská epilace je nejvíce rozšířená v USA a Austrálii. Metodu v těchto zemích podstupuje více jak padesát procent žen! Její původ ovšem najdeme v Brazílii, kde se vyvinula v souvislosti se slavnými karnevaly, kdy spoře oděné tanečnice toužily po větší přitažlivosti jejich krásných těl.

Jedná se o speciální metodu, která odstraňuje ochlupení z intimních partií. Pro tuto techniku se používají dva hlavní způsoby. První z nich je pomocí vosku a druhý využívá cukrovou pastu. Doporučujeme vám pro tuto úpravu vašeho těla navštívit kosmetický salón, přičemž můžete využít slevy v Praze. Ušetříte tak nejenom peníze, ale hlavně určitou míru bolestivosti, kterou tato metoda přináší zejména při domácí aplikaci!

Jistým problémem může být také stud, který některé ženy mají. Ovšem při několikáté návštěvě již tento problém přejde. Doporučujeme vám vybrat si kosmetický salón, kde se budete cítit dobře a pokud se stydíte, tak byste se měly objednávat stále ke stejné kosmetičce. Abyste se cítily přitažlivé, tak počítejte s návštěvou přibližně jednou měsíčně. Ačkoliv se to může zdát finančně náročné, tak vaší peněžence ulehčí slevy pro Prahu. Také nákupy voucherů jsou v dnešní době prostě in!

Brazilská epilace je tedy trendem, který dříve, nebo později nemine ani vás. Je jasné, že se nejedná pouze o estetickou záležitost, ale i zdravotní, protože odstranění ochlupení umožňuje lepší hygienu.