Chcete mít bílé zuby?

magazinzeny.cz

Nejenom v Hollywoodu frčí bílé a zářící zuby. Jedná se o trend, který symbolizuje krásu a úspěch téměř v celém vyspělém světě. Není proto divu, že v posledních letech se bělení zubů prosazuje čím dál více i v České republice. S tím vzrůstá i zájem o nejrůznější postupy, jak zářivě bílých zubů co nejsnadněji dosáhnout.

Nejjednodušší cesta

Nejsnažší cestou k bílým zubům jsou belicipasky.com. Jde o poměrně levnou a hlavně snadně dostupnou variantu, jak si vybělit zuby bez pomoci někoho druhého. Hezky v pohodlí tepla a domova. Při výběru vhodného produktu se spolehněte na recenze a dostatečně dlouhou historii výrobce bez nějakých negativních informací.

Dentální hygiena

Další možností, jak získat bílé zuby, je pravidelné návštěva dentální hygieny. Pokud využijete služeb v celé šíři, tak se dentální hygienistka postará nejenom o to, aby zbavila váš chrup plaku, ale zuby vám také vybělí. Jako bonus se skrze návodnou instruktáž naučíte správně pečovat o váš chrup.

Každodenní čištění

Abyste měli co nejbělejší zuby, musíte o ně pravidelně pečovat. To znamená ráno a večer si je vyčistit prostřednictvím jak zubního kartáčku, tak mezizubních kartáčků a dentální nitě. V opačném případě není reálné si pěkný chrup dlouhodobě udržet.

Nápoje

Kazisvětem bílých zubů jsou zejména některé nápoje. Takže pokud holdujete každodennímu pití kávy nebo černého čaje, můžete si být jisti, že na bílé zuby můžete z dlouhodobého hlediska zapomenout a jakákoliv péče či vybělení bude mít v tomto směru krátkou životnost.

Věk

Nakonec vám musíme prozradit, že tak jako vlasy s přibývajícím věkem šednou, tak i zuby každého člověka postupně žloutnou s každým dalším rokem. Proto byste se neměli trápit, když si zuby čistíte správně, ale přesto nemáte zářivé bílé zuby. K tomu vám právě můžou pomoci bělící pásky na zuby nebo zákrok dentální hygieny.

Reklamní článek