Co dnes frčí a je trendy při flirtování 1/2

magazinzeny.cz

Chytré flirtování

Flirtování je obecně bráno jako předehra postelových hrátek, ovšem může jít také o získání přátelství. Flirtování znamená vysílat nenápadné náznaky druhé osobě, na které pak záleží, zda nějak zareaguje a zda tyto flirty přijme. Výhodou je vysílat chytré signály, které nevypadají příliš nápadně a lacině, protože to moc dojem neudělá.

Zábavná konverzace

Být zábavný je vždy plusem. Vyzařuješ pozitivní energii, bavíš svůj protějšek, dokážeš rozesmát? To je velkým plusem během flirtování, protože otázky, komentáře a komplimenty patří ke flirtování a pokud jsou prováděny s nadhledem, mají vždy lepší odezvu. Otázky by měly být pokládány tak, aby se neodpovídalo pouze jednoslovně ano – ne.

Komplimenty

Flirtování znamená především zábavu. Komplimenty by měly vycházet tak nějak přirozeně, protože pak nikdo nebude mít podezření, že je vše jen snahou dostat toho druhého do požadovaného rozpoložení. Komplimenty se často zvládají dost těžce a doporučuje se je dávat až během rozběhlého rozhovoru. Platí, že chvály není nikdy dost a ta se zalíbí každému.

Místa vhodná k flirtování

Flirtování chce tu správnou atmosféru. Flirtování se dá obecně provádět všude, klidně i v supermarketu, ovšem pokud chcete zaznamenat úspěch, je lepší vybírat prostředí či místa, kde se budete cítit maximálně uvolněně a spokojeně. Napjatá atmosféra ničemu pozitivnímu neprospěje.