Co dnes frčí a je trendy u dárků pro babičky 1/2

magazinzeny.cz

Vlněný polštář

Vlněný polštář určitě babičky ocení, protože kdo by odolal pořádnému pohodlí? Polštář s originálním designem z jemné vlny neškrábe a nežmolkovatí. Výhodou je, že se dá povlak sundat a vyprat v pračce. Zip umožňuje snadné sundání povlaku. Na polštáři si každý poleží pohodlně.

Fén na vlasy s profesionálními koncovkami

Fén na vlasy se hodí každé ženě, proto neváhejte obstarat například model opatřenými profesionálními ultra tenkými koncovkami, které zůstávají ve studeném stavu i při vysoušení pro lepší styling. Fén se navíc lépe udržuje díky vyjímatelnému vstupnímu filtru z kovu. Fén vyniká extra výkonem a je lehký.

Elektronická čtečka knih

Elektronická čtečka knih se hodí pro babičky, které hodně rády čtou. Do čtečky se jim vejde skutečně hodně knih a nemusí se obávat, že je neunesou, když cestují například do lázní, na dovolenou apod. výhodou je podsvícený dotykový displej a možnost si písmo u knih zvětšit podle potřeby.

Vysavač na okna

Koho by bavilo stále trávit hodně času uklízením? Babičkám můžete pořídit moderní pomocníky do domácnosti, čímž ušetří spoustu času na jinou zábavu. Vysavač na okna se hodí na různé typy skleněných povrchů. Vysají se a vyleští okna, která jsou posléze úplně bez skvrn. Voda se během mytí elektronicky odsává a na oknech nezůstávají žádné zbytečné kapky.