Co dnes frčí a je trendy u dárků pro chlapečky 1/2

magazinzeny.cz

Tablet s kamerou

Děti milují moderní technologie a dá se říct, že mnohdy mají náskok před svými rodiči a prarodiči. Stylový tablet v modrém provedení potěší kluky. Výhodou je, že se mohou zabavit i na dlouhé hodiny online hrami, angličtinou, abecedou, rozšiřováním slovní zásoby nebo hádankami a úkoly.

Chlapecké plavky

Plavání a užívání si vodních radovánek je v současnosti možné celoročně. Kluky pro tyto případy jistě potěší nové plavky boxerky se širokou gumou v pase a se šňůrkou na stažení. Materiálu nechybí ochrana proti UV záření a odolnost proti oděru, takže mohou klidně jezdit na skluzavkách a pořádně se vydovádět.

Sluneční brýle

Dětské sluneční brýle zajistí ochranu očí a navíc vypadají atraktivně i na dětech. Chlapcům můžete věnovat sluneční brýle se stoprocentní ochranou očí před UV zářením A, B, C. Plusem je přikládání mikrovláknového čistícího pouzdra. Rámy v různých barvách se například vyrábějí z nárazu vzdorného polykarbonátu.

Trampolína

Přemluvit děti k pohybu je stále těžší, ale nikdo neodolá skokům na trampolíně. Současné druhy trampolín jsou cenově dostupné komukoliv. Pro malé chlapce obstarejte model s žebříkem a ochrannou sítí, aby byla zaručena maximální bezpečnost během skákání. Vybírejte druhy v kvalitním provedení a z prvotřídních materiálů.