Co dnes frčí a je trendy u dárků pro chlapečky 2/2

magazinzeny.cz

Brusle s dvěma podvozky

Brusle chlapecké se dvěma podvozky jsou pro univerzální použití. Stačí jednoduše vyměnit podvozek a za jednu cenu získáte lední a kolečkové brusle. Dalším plusem je, že jdou nastavit čtyři velikosti bot, což je zárukou, že vydrží i několik let. Pohodlné bruslení zajistí po celý rok kvalitní ložiska, kolečka i podvozek.

Dětská cyklo helma

Malým cyklistům darujte dětská cyklo helmu, kde nechybí měkké a pohodlné polstrování. Helma se dá také využívat během jízdy na inline bruslích nebo na skateboardu. Helma se snadným upínacím systémem má i bezpečnostní sponu na řemíncích. Odvod vlhkosti je zaručena díky ventilačním otvorům na helmě.

Sportovní odrážedlo

Sportovní odrážedlo s odlehčeným rámem se určitě bude líbit klukům, které chtějí začít jezdit na kole. Ordážedlo se hodí začátečníkům, ale zároveň mu nechybí takřka všechno jako u klasického kola. Děti se naučí držet rovnováhu a připraví se na skutečné kolo.

RC modely

RC modely ocení chlapci, protože jde o skutečnou adrenalinovou zábavu, kterou navíc mohou praktikovat i s dospělými. Například RC auto lze dálkově ovládat a model pohání dva nezávislé motory.