Co pomůže na jizvy po akné? Bio olej!

magazinzeny.cz

Taktéž chcete mít neposkvrněnou, hladkou a zářící pleť? Jizvy po akné jsou mnohdy hlavním viníkem, který stojí k dosažení tohoto cíle. Pupínky akné často zanechávají nevzhledné jizvy po celém obličeji a mnohé tak používáme na jejich zakrytí make-up.

Existuje nespočet různých krémů a pleťových vod na trhu, které slibují, že vás zaručeně zbaví jizev po akné. Většina z nich své sliby nenaplní a jizvy zůstávají. Bio oleje léčí jizvy a postupně pomáhají dosáhnout zdravé a jemné kůže zdravé barvy.

Klinické studie prokázaly, že bio olej, který hezky voní a je jemný, je účinný v dosažení zlepšení vzhledu kazů, strií a nerovnoměrností pokožky. Specializovaná olejová péče je prospěšná pro stárnoucí a dehydratovanou pleť.

Jak bio olej působí proti jizvám?

Bio olej je široce uznávaný jako lokální léčba jizev. Hlavní složkou je PurCellin olej, který pomáhá kůži vlhkou a elastickou. Tato průlomová složka činí celý produkt méně mastný, snadno vstřebatlný a snadno aplikovatelný. Kromě PurCellinu obsahuje bio olej i vitamíny A a E, stejně tak i další přírodní extrakty.

PurCellin způsobuje navíc to, že pokožka důkladně vysaje všechny dobré látky, vitamíny a výtažky z rostlin. Pro jizvy jsou klíčové vitamíny A a E, které odstraňují i nežádoucí znaménka, vrásky či další nepříjemné jevy na kůži.

Rostlinné extrakty obsažené v oleji pomáhají v posílení pleti a získání lepšího odstínu. Nemluvě o tom, že také krásně voní. Můžete se setkat s rozmarýnovým, měsíčkovým, levandulovým či heřmánkovým olejem, apod.

Antioxidační vlastnosti měsíčkůmohou pomoci v boji proti volným radikálům a předcházet projevům stárnutí kůže. Zároveň skvěle projasňuje kůži. Levandule, heřmánek a rozmarýn zlepšují kvalitu naší kůže a dodávají příjemnou vůni. Heřmánkový olej zklidňuje podrážděnou a citlivou pokožku, a proto může být vhodný na kůži náchylnou k pupínkům.

Bio olej je zkrátka unikátní směs vitamínů a bylinných výtažků z rostlin, které působí jako magické řešení v případě odstraňování jizev po akné. Vykouzlí vláčnou a pružnou pokožku.

Jak bio olej užívat?

Abyste získali maximálních výsledků, měl by být bio olej používán po dobu nejméně tří měsíců. Nové jizvy mizí rychle a snadno, starší jizvy vyžadují nějaký čas. Bio oleje by měly být jemně vmasírovány do kůže pomocí kruhových pohybů. Pro nejlepší výsledky nanášejte dvakrát denně.

Nedoporučuje se používat olej na čerstvě poraněnou a popraskanou pokožku.

Mnoho žen přijalo bio olej do každodenní péče o pleť i při odstraňování strií. Jelikož je bio olej nekomedogenní, hypoalergenní a především proti aknetický, je vhodný pro všechny typy pleti.