Kámasútra a tantrický sex pro náročné

magazinzeny.cz

Pokud vás nudí stereotypní milování, které provozujete, ať už z nedostatku času nebo pouze ze zvyku, a máte chuť experimentovat, vyzkoušejte polohy z kámasútry nebo třeba tantrický sex! Obojí ale vyžaduje dostatek vašeho času a také trpělivosti! Pokud oba partneři souhlasí, je třeba se na něco takového důkladně připravit!

Kámasútra je starověké indické dílko popisující milostný život starých Indů zhruba ve 4. až 6. století před naším letopočtem. Člověk by ani neřekl, co všechno v té době lidé znali, jakým způsobem se muži chovali k ženám a hlavně, jakým způsobem se milovali! Kámasútra velmi podrobně popisuje nejrůznější způsoby líbání, laskání, objímání a milování, rozděluje pohlavní orgány podle velikosti (gazela, klisna a slonice versus zajíc, býk a hřebec) a nebrání se ani popisu umění svádění, namlouvání, kousání, škrábání či přípravy nápojů lásky.

Gazela, klisna a slonice versus zajíc, býk a hřebec

Ideální je, sejde-li se gazela se zajícem, klisna s býkem a hřebec se slonicí. Hřebec jistě nepohrdne ani úzkou gazelou či klisnou, ale zajíc u slonice asi moc nepochodí, pokud se nenaučí dobře plavat.

Chcete-li vyzkoušet polohy z kámasútry, ideální bude, koupíte-li si společně s partnerem knihu nebo DVD a uděláte si pěkný večer, který započnete sledováním instrukcí jak na to a zakončíte uspokojivou praktickou činností. Některé polohy z kámasútry jsou poměrně náročné a vyžadují jistou ohebnost a praxi. Budete-li pravidelně trénovat, jistě se vám podaří dosáhnout uspokojivých výsledků!¨

Co takhle kurz tantrického sexu?

Kurzy tantrického sexu jsou v dnešní době velice populární. Na mnoha kurzech je také možné rovnou praktikovat získané teoretické poznatky. Umění dotyků a poznávání těla přináší nejen rozkoš, ale také odblokování stresu a uvolnění psychického i fyzického napětí. Jako bonus navíc obdržíte oddálení doby vyvrcholení, nekonečnou slast a často také několikanásobný orgasmus nebo pocity extáze.

Tantra se na rozdíl od kámasútry nezabývá sexuálními polohami, ale pracuje s energií. Cílem sexu obvykle bývá dosažení orgasmu. Člověk se poměrně rychle dostane a na vrchol hory a pak ještě rychleji padá dolů. Podstatou tantrického sexu je velmi pomalé stoupání na vrchol, přičemž cílem je zůstat na vrcholku hory co nejdéle.

Ze všeho nejdůležitější je dostatek času. Můžete se milovat celé hodiny a přitom nedosáhnout vyvrcholení. Můžete se celé hodiny dívat jeden druhému do očí nebo se jen lehce dotýkat a přesto zažívat intenzívní pocity slasti.

Vzrušení je třeba stupňovat velice pomalu. Není třeba nikam spěchat. Pokud se blíží orgasmus, můžete zvolnit nebo přestat. Člověk se tak naučí dokonalému sebeovládání. Muži se naučí oddálit ejakulaci nebo také dospět k vyvrcholení bez ní.

Rozdělte své milování do několika dnů. První den se na sebe pouze dívejte, zakažte si doteky. Druhý den se líbejte, opět bez doteků. Třetí den si dopřejte lehké doteky s výjimkou oblastí pohlavních orgánů, toto smíte až čtvrtý den. A co budete chtít dělat pátý den je jenom na vás!