Crazy čočky

magazinzeny.cz

Znáte to sami, sedíte přilepení na televizoru, v pokoji je šero, hrdina filmu se pomalu blíží k postavě ležící bezvládně na zemi, skloní se nad ní … a ona najednou otevře oči! Trhnete sebou, přičemž smetete na zem tři dálkové ovladače a misku chipsů, neboť ty oči nejsou oči obyčejného smrtelníka – jsou to krvavě rudé oči upíra! Ještě chvíli se na obrazovce nahánějí monstra, Vám naskakuje husí kůže a vysychá v hrdle, pak skončí film, rozsvěcíte, sbíráte rozházené brambůrky, abyste se uklidnili, a nevěrohodně se smějete, že to jsou ty filmařské triky!

Ano, jsou to triky. Ale nenapadlo Vás nikdy zkusit si je na vlastní kůži? Tedy přesněji řečeno – na vlastní oči! Zkuste úžasným způsobem změnit výraz své tváře!CRAZY čočky jsou přesně tím typem čoček, které k tomu potřebujete. Jedná se o nedioptrické čočky, které dokáží rázem změnit každou tvář! Překryjí každou barvu oka motivem, který si vyberete. Až se příště budete chystat na diskotéku, zkuste přijít s pohledem leopardí ženy, svůdné kočky či anakondy! Na fotbalový zápas si oblékněte dres svého týmu … a kontaktní čočky s motivem kopacího míče! Nebo můžete zkusit štěstí u zkoušky z ekonomie vybaveni čočkami se znaky amerického dolaru! Na večírku pak určitě budete za hvězdu s pavoučími sítěmi v očích nebo s bílýma očima zombie! Nebo prostě můžete jen tak chodit po ulicích, usmívat se a místo očí mít dva veselé „smajlíky“. Nejsou to však jen různé vzory a barevné motivy. S CRAZY čočkami mohou Vaše oči dokonce svítit, stejně jako oči divokých šelem či strašidelných zjevení! Stačí si nasadit speciální čočky, které nejen změní výraz Vaší tváře za světla, ale dokonce se rozsvítí při UV osvětlení. Blýskejte očima, ať už to bude svítivá kočičí zelená, upíří rudá, žlutý či jasně modrý pohled! Rozjeďte to na diskotéce a staňte se hvězdou večera! Na karnevalu budou CRAZY čočky ideálním doplněním Vaší masky, s nimi budete působit opravdu věrohodně! Nebo Vás láká svět filmu a jeho triky? Nemusíte být hollywoodští filmaři s obřím štábem maskérů a trikařů – natočte si svůj vlastní film nebo klip s úžasnými efekty, které Vám zajistí CRAZY čočky. Ne nadarmo se říká, že oči jsou zrcadlem duše – díváme-li se člověku do očí, z jejich barvy a výrazu jsme schopni mnoho vyčíst. Právě proto jsou oči tím, co nás ve tvářích lidí nejvíce přitahuje a na co soustředíme okamžitě, třeba i podvědomě, svoji pozornost. Změňte výraz svých očí a tím jako mávnutím kouzelného proutku změníte celý svůj obličej – bez dalších úprav a zásahů. Je to všechno ve Vašich očích! Zkuste to a uvidíte sami, že je to velice jednoduché.

Aplikace kontaktních čoček je snadná a rychlá. Jejich výhodou je, že jsou schopny plně překrýt i tmavou barvu oka. V důsledku toho, že tyto kontaktní čočky nejsou zcela čiré, často mírně zhoršují periferní vidění, proto byste s nimi neměli řídit, jinak však můžete bez problému dělat vše, na co jste zvyklí. Díky neustálému vývoji jsou vlastnosti materiálu, ze kterého jsou čočky zhotovovány, stále zlepšovány, a čočky tak zajišťují pohodlí pro Vaše oči. Navíc si nemusíte lámat hlavu s trvanlivostí čoček – CRAZY čočky mají často trvanlivost až jeden rok, pokud jsou správně uchovávány, tedy uloženy ve speciálním roztoku pro čočky v pouzdrech určených pro jejich přechovávání. Můžeme Vám garantovat, že s těmito kontaktními čočkami si užijete spoustu zábavy a Vaši přátelé originalitu jistě ocení. Pokud se rozhodnete využít CRAZY kontaktních čoček ke strašení dětí na letních táborech či sousedů v temných panelákových chodbách, nezapomeňte, že jejich účinek je opravdu fantastický! Tak je nenechejte se dlouho bát – vzpomeňte si na ty rozházené brambůrky a dálkové ovladače…