Jak poznat zlatokopku 1/2

magazinzeny.cz

Podnikavá dívka

Zlatokopky se vyznají! Jakmile objeví muže, který má nějaké ty kreditní karty, nejlépe zlaté či mu nedělá problémy ukazovat svou přeplněnou peněženku, vystaví své trumfy a jdou na věc. Vždyť je to tak skvělé, když se o vás někdo stará a hlavně vše platí. Kdyby to však bylo snadné zlatokopky odhalit, nenadávalo by plno mužů, jak se nechali obalamutit a obrat o peníze.

Hlavním znakem je, že se velmi snaží a je podnikavá. Velice ráda se zaměřuje na zralejší muže s patřičným majetkem. Hledá jen zajištěné muže. Zlatokopka nejčastěji vyhledává místa, kde se tito muži nejhojněji objevují – hotely, exotické dovolené, luxusní podniky, restaurace nebo bary.

Perfektní kráska na lovu

Zlatokopce těžko někdo odolá i po vzhledové stránce. Prezentuje se vždy skvěle nalíčená, vypadá hodně svůdně v dokonalém outfitu a bezchybném účesu. Zlatokopky mají samy finanční problémy. Mohou být i hodně zadlužené nebo neschopné si vydělat na vlastní živobytí.

Vybraný muž je jednoduše zachrání a ze samé lásky vyrovná jejich dluhy. Možná muž peníze půjčí, ale v případě zlatokopky se nikdy nedočká navrácení vypůjčených peněz.