Nečekejte na léto, buďte opálené již dnes!

magazinzeny.cz

Dovolujeme si vám představit revoluční samoopalovací kosmetiku XEN-TAN. Díky ní budete opálené během okamžiku! Kosmetika XEN-TAN navíc není vhodná jen pro nedočkavé ženy, toužící po opálení. Produkty využijí i lidé, kteří nesmí na sluníčko nebo trpí na pigmentové skvrny a znaménka.

Celebrity a XEN-TAN

Revoluční samoopalovací kosmetika XEN-TAN si získala velkou oblibu také mezi známými celebritami. Příkladem můžou být známá a úspěšná zpěvačka Lady Gaga nebo sexy herečka Cameron Diaz. Jmenovat bychom mohli i nejnovější „přírůstek“ do britské královské rodiny – Kate Middleton.

Důvod, proč se kosmetika XEN-TAN zabydlela mezi známými osobnostmi je prostý. Na rozdíl od konkurence je barva opálení zcela přirozená. To zajišťuje speciální olivový podtón, díky kterému budete vypadat, jako byste se nejméně týden slunily u moře. Aplikace krému XEN-TAN je pohodlná, protože jí nemusí předcházet použití tělového mléka. Navíc nezapáchá, což je další nezanedbatelný bonus proti jiným podobným výrobkům.
Přípravky naopak krásně voní. Můžeme jmenovat vůni kokosovou, vanilkovou a další. Určitě vás překvapí také to, že opálení pomocí krému XEN-TAN vydrží až deset dní a barva se z pokožky vytrácí postupně.

Vaší pozornosti by nemělo uniknout ani to, že XEN-TAN výrobky obsahují Zelený čaj, vitamin A, E, Bambucké máslo, Gingko Biloba, Marocký olej a Peptidy. Tím je zajištěna dokonalá účinnost nejenom směrem k samoopalování, ale i příznivý vliv na pleť a kůži.

Hit Xen Tan Dark Lotion
Pokud bychom měli z kosmetických krémů firmy XEN-TAN jmenovat alespoň jeden produkt, tak to bude Xen Tan Dark Lotion. Jedná se o bestseller, který jde vysloveně na dračku! Snadno se aplikuje, voní a okamžitě vytváří opálení. Nehrozí šmouhy a opálení je zcela vyvážené. Navíc se snadno aplikuje pomocí ruční pumpičky!

Kosmetika XEN-TAN je zárukou kvality a jistoty. Získala hned několik ocenění. Příkladem může být cena Cosmopolitan – Beauty Awords za nejlepší samoopalovací přípravek nebo cena Image Magazine – 50 Best Beauty Buys za nejlepší řadu samoopalovacích přípravků.

Zkrátka a dobře, se samoopalovací kosmetikou XEN-TAN nemůžete šlápnout vedle!

Placený reklamní článek