Jak poznat zlatokopku 2/2

magazinzeny.cz

Poznat zlatokopku nemusí být nic jednoduchého. zejména pokud se váš partner do nové ženy zcela zblázní. Snad vám i jemu pomůže dokončení našeho článku.

Materiální dívka

Zlatokopkám vůbec nevadí, že mají nějaké nedoplatky plynu, nájmu a tak dále. zajímají je především hlavně věci hmotné povahy. Nutně potřebují drahé oblečení, auto, luxusní kosmetiku a dovolené v exotických destinacích.

Muži by měli naslouchat, protože budou často slýchávat dotazy typu: Jaké máš auto? Kolik vyděláváš? Máš svůj dům nebo byt? Kam jezdíš na dovolenou? Pozveš mě do luxusní restaurace? Ano? A klidně každý týden? Tyto otázky by měly dát jasné znamení, že něco není úplně v pořádku. Zlatokopka sonduje případné možnosti a hlavně v duchu počítá, kolik na vás vydělá.

Žádné nehmotné projevy

Zlatokopky nestojí o nic jiného než o hmotné dary a navíc dost drahé. Pokud je bude chtít muž uhnat na romantické básně, koncert nebo na procházku v přírodě, bude mít smůlu. Tyto věci zlatokopky nezajímají, chtějí dostávat drahé kousky, a to je celé!

S romantickými snahami a láskyplnými projevy můžete jít tak akorát do odstavného pruhu, zlatokopky se vám budou smát nebo při nejlepším dobře zahrají, že je to také zajímá. Zkuste zlatokopku pozvat místo do luxusní restaurace někam na běžný oběd a uvidíte, jak zareaguje. Jistě nebude ani trochu nadšená a se svými pocity se s vámi ostře podělí.