Jak přestat být single

magazinzeny.cz

Být single je pro mnoho lidí životní styl, který si dobrovolně vybrali a chtějí zkrátka být sami. Špatný životní styl to není, ale rozhodně chybí v tomto životním stylu někdo, kdo je vám oporou a pomáhá ve chvílích, kdy to nejvíce potřebujete. Možná teďka singles namítají, že mají přátelé to ano, ale ti nemohou vždycky, nemají čas a podobně. A vy zůstáváte sami. Pokud z nějakého důvodu být single už nechcete, je jednoduchá pomoc. Najít si partnera. Ono se to lehce říká, ale v dnešní době je poměrně těžké najít si partnera, který bude tím pravým pro vás.

Nikdy nevíte, kdy na vás někdo čeká

Musíte se rozhodnout a vyrazit nějakého partnera si najít. Seznámit se dnes dá opravdu všude, na ulici, v baru, na večírku, mohou vás seznámit vaši společní přátelé, kamarádi a podobně. Možností je opravdu hodně a je jenom na vás, jakou metodu zvolíte. Je však jasné, že ne vždycky se podaří hned napoprvé někoho najít a sbalit. Musíte být trpěliví a zkoušet více možností, choďte do baru, seznamujte se s různými lidmi, choďte na večírky, na akce, kde jste pozvaná. Nikdy totiž nevíte, kde na vás čeká ten pravý a kde na něj můžete narazit. Nemusíte to také hrotit, nic se nemá uspěchat a obvykle najdete partnera teprve tehdy, kdy to nejméně čekáte a kdy vzdáte aktivní hledání. Ovšem poznávejte nové a nové lidi, tohle rozhodně není na škodu.

Napoprvé to vyjít nemusí

Hledat partnera také můžete sami a to pomocí internetu a internetových seznamek, kterých je dneska opravdu velký počet. Můžete zabrousit na některou z nich, přečíst si inzeráty, které tam někdo vložil, mužů kteří hledají ženu. Některé jsou velmi zábavné, ovšem můžete narazit na nějaký, který se vám zalíbí a fotka k tomu přiložená vám také leccos napoví. Odepíšete a uvidíte, nic za to nedáte. Máte také možnost se aktivně podílet a inzerát podat sama. Napsat co od partnera čekáte, ve stručnosti jaká jste, přidat popřípadě fotku a pak jen čekat na odpovědi a najít tu, která pro vás bude ta nejlepší a nejpřijatelnější. Odepsat, možná se setkat a uvidíte, co se bude dít dál, když to nevyjde napoprvé, máte možnost zkoušet to znovu a znovu a znovu.