Jak se oblékají herci ze seriálu The Vampire Diaries

magazinzeny.cz

I když se lépe v oblékání hodnotí ženy, nesmíme zanevřít ani na muže. Na muže je velmi pěkný pohled, především pro nás, pro ženy. V tomto článku se zaměříme na oblékání herců ze seriálu The Vampire Diaries. Na herečky jsme se již zaměřily, nyní je čas prolustrovat také šatník mužské části tohoto seriálu. Navíc, seriál si získal velmi mnoho fanynek právě díky modrým očím a cynickým řečem upíra Damona, přímočarosti, něžnosti a zásadovosti upíra Stefana. Navíc, intriky, šibalský úsměv, krásná angličtina a nepřeberné charisma si připisuje také původní upír Klaus. Co tito upíři nosí v civilu a na červeném koberci? Konkrétně Ian Somerhalder, Paul Wesley, Joseph Morgan.

Ian Somerhalder (Damon Salvatore)

Ian je na poli módy dalo by se říci jako doma. Již od dětských let, přesněji od deseti, se pohyboval na módním poli. Procestoval díky modelingu půlku světa a zazářil u takových velikánů jako Calvin Klein, Gucci, Versace a podobně. Ian je velmi charismatický a jeho oči dostanou do kolen nad každou ženu. Co se týče módy, je v ní Ian spíše uvolněnější. Dokáže být rozverný, obyčený, ale taky velký elegán. Červený koberec je pro Iana jako dělaný a na něj vždy volí perfektně padnoucí oblek, který z něj dělá naprostého fešáka. V civilu rovněž dokáže skloubit pohodový styl, který pro něj představují rifle a tričko, mnohdy originální.

Paul Wesley (Stefan Salvatore, Silas)

Paul hraje v Upířích denících, Stefana, upíra, který se zamiluje do člověka, do Eleny. Vše by bylo ideální, kdyby mu to občas nepokazil jeho cynický bratr Damon. Paul je na tom s módou podobně, jako řada herců. V civilu jsou to velmi oblíbené rifle a tričko. Na červený koberec se dokáže velmi elegantně obléci. Slušivý oblek z něj udělá elegána, kterému to sluší. Když přidá úsměv, je to miláček divaček.

Joseph Morgan (Niklaus, Klaus Mikaelson)

Joseph hraje v seriálu Upíří deníky a teďka i ve spin-offu The Originals. Joseph hraje nevyzpytatelného, všehoschopného a mocí posedlého původního upíra Klause. Joseph je zvláštní tím, že umí různé přízvuky angličtiny, což tvoří Klause velmi vyjímečným. Joseph je vždy velmi módně oblečen, potrpí si na eleganci, ale nevyhýbá se ani tričku a riflím. Je to pohodář, který umí vyjádřit svůj názor. V obleku vypadá dokonale a každá žena by takovéhoto společníka ráda měla, alespoň jeden večer.