Jak si najít chlapa 1/2

magazinzeny.cz

Jste stále sama? Tváříte se, že jste v pohodě, ale ve skutečnosti vás štve, že jste single? Máte předsevzetí do toho roku, že dalšího silvestra oslavíte v páru? Zkuste se zamyslet nad několika typy, které vám pomohou účinně zatočit s vaší neuspokojivou situací!

Nenechte se stresovat, průměrný věk novomanželů se za posledních 15 let zvýšil o 7 až 8 roků. Žena ve věku 30ti let, která je sama, dnes není nic neobvyklého. Není třeba nikam spěchat. Samozřejmě, nic v životě není zadarmo a i vztah si musíme svým způsobem zasloužit. Je možné, že nalezení funkčního vztahu bude vyžadovat určité změny ve vašem životě. Taktéž si nemyslete, že vám chlap spadne do klína sám od sebe. Svému štěstí musíte vykročit pevně vpřed!

Změňte myšlení

Často od svých kamarádek slyším, jak si myslí, že jsou ošklivé a neustále si stěžují na to, že s něčím nejsou spokojené. Napadají je myšlenky typu „a kdo by mě vůbec chtěl?“, „pořádného chlapa už nikdy nenajdu“, nebo „žádní vhodní muži nejsou“. Není divu, že se jim nikoho nedaří najít! S takovým způsobem myšlení se jim to opravdu ani nepodaří a nebudou nikdy s nikým spokojené. Jak chcete, aby vás někdo miloval, když nemilujete ani samy sebe? Řekněte si místo toho, že se máte rády a pochvalte se za všechno, co se vám podaří. A uvědomte si, že nezadaných chlapů je kolem vás opravdu hodně. Místo toho si říkejte, že můžete žít v krásném vztahu a připravíte tak novému vztahu velice plodnou půdu.

Užijte si, že jste single!

Nejhorší je deprivovaná žena, která cítí, že jí tikají biologické hodiny a je vystresovaná, že nemůže nikoho najít. I v souladu s předchozím bodem je zřejmé, že toto není cesta, která by vedla k cíly. Muži neprahnou po chudince. Je důležité uchopit stav single za správný konec – jako výzvu a příležitost. Až budete ve vztahu, zjistíte, že vám nebude zbývat příliš mnoho času pro sebe. Teď je správná chvíle, abyste si zařídila svůj život přesně podle svých představ a využila ho pro sebe. Budete samostatná a vyrovnaná. Po takové ženě muži touží!

Ujasněte si, co vlastně chcete

V životě platí, že jen stěží se dostanete k nějakému cíli, když nemáte žádnou představu o tom, jak by měl vypadat. A ve vztazích to platí stejně. Navíc vztah je záležitost ve skutečnosti náročná a měli byste do vztahu vstupovat v moment, kdy máte jasno, co by vám měl přinést. Proto je nejprve zapotřebí udělat si jasnou představu o tom, co vám má vztah a váš budoucí partner přinést.

Od čeho máte přátele?

Přátelé jsou lidé naladění na podobnou frekvenci, a tudíž si můžete často rozumět i s jejich přáteli. Jedná se o přirozenou a příjemnou cestu k nalezení toho „pravého“. Mnohé kamarádky rády zafungují jako dohazovačky. Není nic snazšího, než uspořádat akci, kam pozvou „náhodou“ i někoho, s kým byste si mohli padnout do oka. Tato cesta mívá největší šanci na úspěch.