Pár tipů pro muže, jak se obléci na rande 1/2

magazinzeny.cz

Nemusíte za každou cenu oslnit

Muži se stejně jako ženy snaží svému protějšku na prvním rande zalíbit. Není na tom samozřejmě nic špatného, pokud tento pokus není vyhnán do extrému. Velká gesta a výrazné oblečení, které může vypadat až nepatřičně či směšně, rozhodně nepatří na první schůzku.

Zapomeňte tedy na vtipná trička s nápisy, gigantické blýskavé hodinky, které o vás mají prozradit, jak moc za doplňky utrácíte, na košile, které naznačí, kde jste letos trávili dovolenou i upnuté oblečení, které má prozradit, kolik času trávíte v posilovně. Vypadat neutrálně vůbec není na škodu, současně tím můžete více upozornit na kouzlo své osobnosti a na své vlastnosti, než na to, co prezentujete oblečením.

Vhodně zvolené boty

Muži jsou vyznavači pohodlí a často jej upřednostňují, ať už vyrážejí kamkoliv. Vyměnit sportovní boty za něco elegantnějšího je pro ně často nadlidský úkol. V případě, kdy se jedná o rande, ale nejen to, by se slušelo zainvestovat do hezkých polobotek, které se dají využívat pro spoustu jiných příležitostí. Ženy jsou velmi všímavé a jistě ocení změnu, kterou pro ně dokáže partner podniknout. Současně je však velká pravděpodobnost, že se také mužům nové boty zalíbí a najdou v nich zajisté i mnohá pozitiva.