Jak si najít chlapa 2/2

magazinzeny.cz

Pěstujte koníčky

Budete-li mít koníček, budete v životě spokojenější. Věnovat se něčemu, co člověka baví, zlepšuje naši sebedůvěru, učíme se být tvůrčími a pracujeme na sobě. To samo o sobě zvýší naše vyzařování, kterého si může opačné pohlaví všimnout. Navíc vhodný koníček může přinést i poznání nových lidí, se kterými budete mít společné téma. Je vhodné vrhnout se do oblasti, kde se mohou realizovat i muži. Úspěch budete mít spíše na jazykovém kurzu, než na kurzu pletení.

Využijte všechny možnosti

Dnešní doba přináší mnoho zajímavých možností, na které starší generace pohlížejí jako na sci-fi. Jsou vhodné především pro ty z vás, které chtějí vyjít svému štěstí aktivně vstříc. Samozřejmě jsou zde bohaté možnosti na internetu, seznámení online je dnes běžnou realitou. Dále se nabízí seznamovací agentury, seznamovací taneční či akce typu „rychlé rande“. Na tyto akce chodí zcela běžní lidé a není zapotřebí se obávat, že by se jich účastnili podivíni. I sympatičtí mužům se nemusí dařit seznámit a zvolí tuto formu!

Buďte rafinovaná

Všichni muži v sobě mají lovecké pudy a tak muže nezaujme žena, která je na první pohled dostupná. Musí mít pocit, že si svojí partnerku vybojovali!  Měly byste působit přitažlivě a svým oblečením zdůraznit svoje přednosti. Vaše oblečení by nemělo být nijak přehnaně vyzývavé, nejlepší je zlatá střední cesta. Muži nemají rádi ženy příliš sebevědomé. Samozřejmostí je i vhodný parfém, ale příliš výrazný může být spíše na škodu. Jako možnost se nabízí i parfémy afrodiziakální či s feromony, které jsou funkční a účinné. K tomu se naučte usmívat, zapojte do hry oční kontakt či letmý dotyk a máte vyhráno. Oči jsou to, čeho si muži všimnou jako první.

Nespoléhejte na náznaky

Věděly jste, že v dobách středověku dávaly ženy na dvoře rytířům pohybem vějíře najevo, zda-li jsou zadané či naopak mají o něj zájem? Dnes byste asi příliš neuspěly, a pokud budete spoléhat na drobné náznaky vašich sympatií, můžete snadno narazit. Mnoho mužů je nesmělých a nemusí vaše náznaky vůbec pochopit, takže nezbývá než převzít iniciativu do svých rukou. Doby, kdy bylo něco takového považováno jako nevhodné, jsou dávno pryč. Nebojte se tedy protějšek oslovit. Muži potřebují trochu popostrčit, ale je zapotřebí zvolit vhodnou formu. Příliš výrazný krok by je mohl zaskočit. Pozvete-li ho ale na kafe, nejedná se o nic závazného a byla by škoda takové možnosti nevyužít a nechat si tak utéct případný krásný vztah!