Jak si přivydělat peníze na mateřské dovolené?

magazinzeny.cz

Během péče o malé dítě se hodí každá koruna. To platí jak pro matky samoživitelky, tak v případě úplných rodin, které nemají příliš vysoké příjmy. Zřejmě nejpohodlnější a nejrychlejší způsob, jak získat nějaké peníze navíc, je podnikání na internetu.

Reklamní předměty

První možností, jak začít podnikat na internetu, je prodej a nabídka reklamních předmětů. Mezi velmi oblíbené druhy jsou hrnky s potiskem, k čemuž je ideální si pořídit například multifunčkní termolis na potisk. Jeho silnou stránkou je to, že díky němu můžete udělat reklamní potisky nejenom na hrnky, ale například i na:

  • mobilní telefony
  • pouzdra na mobily
  • talíře
  • dlaždice
  • puzzle
  • přívěšky
  • a mnoho dalšího

Ve výrobě reklamních předmětů nebudete nijak omezeny, takže jestliže milujete jako většina správných žen módu a hezké trendy oblečení, je možné si pořídit lisy na textil. Když budete mít adekvátní vybavení, kreativitě se meze nekladou.

Copywriting

V případě, že dokážete napsat rychle, kvalitně a bez pravopisných chyb zajímavý článek, je před vámi další potenciální výdělek na internetu. Dnes články nepíšou jenom vyškolení novináři, ale i šikovní laici. V tomto případě vám radíme, abyste si vybraly nejprve ta témata, která vám jsou nejbližší. U copywritingu většinou platí, že čím obecnější téma budete psát, tím je větší počet zadavatelů, ale i dodavatelů. Proto je složitější se prosadit a obvykle obdržíte menší odměnu. Naopak u velmi specifických témat lze získat hodně zajímavé ohodnocení, ale nejprve musíte narazit na objednatele, který bude specifické texty poptávat.

Klasický eshop

Další možností je vytvořit malý eshop a pokusit se prodávat zboží koncovým zákazníkům. Zde ovšem musíte počítat s tím, že konkurentů je mnoho a hrozí zde hlavně riziko spojené s vráceným zbožím v rámci reklamační 14 denní lhůty bez uvedení důvodu. O klasické reklamaci nemluvě.

Reklamní článek