Jak zamaskovat kruhy pod očima

magazinzeny.cz

Máte je tam? Koho? No přeci odporně tmavé kruhy pod očima. Příčin jejich vzniku může být mnoho. Mohou se nám udělat po flámu, jako důsledek stresového období, trápí nás při problémech se spaním i usínáním atd. Kruhy jsou zkrátka nehezké tmavé obruče kolem spodní části oka. Vyrazte do boje s nimi.

Čajovou lžičku, prosím
Velice účinnou první ranní záchranou na tmavé kruhy pod očima je obyčejná kávová lžička, raději tedy dvě. Kávové lžičky vložte na minutku do mrazáku a následně přiložte na zavřená víčka. Pokožka tím dostane šok, prokrví se a kruhy pod očima změní svoji tmavou barvu alespoň o odstín o dva. Rychlá půl minutá první pomoc.

Okurka salátová
Máte-li ráno chvíli čas, přiložte ještě po zchlazení lžičkami na oči plátky salátové okurky. Šťáva z nich opět podpoří cirkulaci krve a pomůže tak v boji s nevzhlednými kruhy.

Oční kapky
Kruhy pod očima trápí oči, které jsou unavené, a je v podstatě jedno, jaká je příčina únavy. V lékárně si kupte do zásoby kapky na unavené oči. Jako ranní „rychlo léčba“ fungují báječně.

Zachránce make-up
Nedá se nic dělat, kruhy pod očima jen tak snadno nezmizí. Nechcete-li jít do školy či do práce jak medvídek koala, nic jiného než perfektně provedený make-up už vám s kruhy pod očima nepomůže.
Nejdříve naneste na místa kolem očí jemný pleťový krém a nechte chvilku vstřebat. Potom sáhněte po korekční tyčince, kterou normálně používáte na zamaskování akné. Korekční tyčinku si naneste v tečkách na prsty a jemně vklepejte na místo pod očima. Pozor, abyste korekční tyčinky nenanesly příliš. Výsledek by byl značně nevzhledný. Poté naneste na pleť make-up běžného odstínu na který jste zvyklá. Důkladně rozetřete. A hlavní fáze přichází. Kruhy pod očima nezamaskujete ničím lepším než očními stíny. Zvolte světlé bílé. Ty se nanášejí k vnitřní straně oka a pod oko. Oko krásně rozjasní a po kruhách již nezbyde ani památky. Na zbytek očního víčka naneste váš oblíbený odstín líčidla, doplňte řasenkou a hotovo.
Kruhy? Už žádné nemáte, gratuluji.