Jaké další ručníky a osušky jsou oblíbené?

magazinzeny.cz

Osuška Frozen heart

Designová osuška určená těm nejmenším. Její barvou je světle modrý odstín, na kterém je vyobrazena Anna a Elza z pohádky Ledové království. Dále je na osušce vyobrazených několik dalších hrdinů. Design ale není jedinou předností, jelikož stejně tak zaujme i to, že velmi dobře saje, nebo že je vyrobená z kvalitní stoprocentní bavlny. Potěší i svou všestranností, jelikož se nutně nehodí jenom na osušení po domácí hygieně, jelikož skvěle přijde vhod třeba i k bazénu, stejně jako se může hodit na pláž.

Ručník The Simpsons Homer

Model osušky z roku 2015, který nadchne svým designem. Její obliba je dána nejenom tím, že může být využívaná dětmi. Je také velmi dobrým dárkem nebo zajímavostí pro dospělého. A to milovníka seriálu Simpsonovi. Tento ručník má velikost 75 x 150 centimetrů, je vyrobený ze stoprocentní bavlny o hmotnosti 320g na metr čtverečných a může se bez problémů prát v pračce, na 40 stupňů. Nabídne přirozeně také velmi dobrou savost, stejně jako všestranné použití.

Froté ručník SCANquilt BEX VELUR

Zajímavé designové provedení s pruhy, sametový materiál příjemný na dotyk, nebo vysoká savost a také jistota všestranného použití na doma, stejně jako například na pláž. To jsou výhody tohoto dnes jednoho z nejoblíbenějších ručníků na trhu, pokud se budeme držet segmentu nabídky pro dospělé.