Jaké druhy manikúry dnes frčí 2/2

magazinzeny.cz

Vampýří manikúra

Jak už z názvů napovídá, inspirace ve vampýří manikúře se projevují právě použitím červeného či hnědého, bordó laku na nehty. Důležité je mít nehty stejně dlouhé a zastřižené spíše krátce, a právě důležitá je brava laku, která má být v odstínů krve. To je zde především důležité užívají se i různé kombinace s černým či hnědým lakem. Vampýří manikúra je rozhodně trendy, protože černé a červené laky se aktuálně nosí a nosit budou.

Gel-lak manikúra

Populární v oblasti manikúry je právě i gel-lak, který je ideální pro zaneprázdněné ženy. Jeho hlavní úkol je udržovat nehty co nejdéle dokonalé. Jedná se o jakousi revoluci v oblasti manikúry, a především nanášení laků, protože gel-lak se nanese a vydří týdny, běžně se nesloupne. Pro ženy, které nerady mění barvu svých nehtů je to ideální volba.

Modeláž nehtů

Ne každá žena vlivem genů či profese má dokonalé nehty. Občas je ta potřeba zvolit možnost umělých nehtů a ty si nechat profesionálně vymodelovat. Manikérky, které se modeláží nehtů zabývají, bývají občas velice šikovné a dokážou na nehtech vytvořit takřka cokoli.