Jaké střihy vousů dnes frčí 2/2

magazinzeny.cz

Bradka

Styl zastřihování vousů, kdy je bradka ponechána, je mnoho. Existuje skutečně ohromné množství možností zastřižení a je možno si vybrat ideálně podle tvaru obličeje a také toho, co komu vyhovuje. Nejlepší možnou cestou je zajít k odborníkovi a nechat si poradit. Bradka ve všech svých podobách je však stále hodně oblíbená a pro muže ideální úprava vousů. V současnosti se nechává často jako strniště spolu s knírem, anebo jako jedna tenká linie, něco jako kontura. Stále jsou také populární tzv. kozí bradky, které jsou však více zastřižené, ne příliš dlouhé.

Plnovous

Momentálně hodně populární zastřižení vousů, které se zdá jednoduché na úpravu, ale zdaleka to tak není. Moderní plnovous již nějakou dobu okupuje tváře mužů po celém světě. Působí to mužně a pro mnoho mužů je to tak trochu i maskování jemných tvarů, nebo třeba i optické zúžení obličeje.

Nicméně, aby plnovous působil příjemným dojmem, je potřeba ho také řádně upravovat. Nutností je pravidelné zastřihování a také česání vousů, s použitím i potřebných přípravků, aby vousy nevypadaly „staře“, a neesteticky.